Filipinų kariuomenė užėmė įkaitus laikiusių sukilėlių stovyklą, bet įkaitų nerado

 (1)
"Mes numanome, kad likę gyvi sukilėliai su įkaitais pasitraukė į 200 metrų ilgio tunelį", naujienų agentūrai "Reuters" sakė generolas Jose Calimlimas (Chosė Kalimlimas).

Anot jo, sukilėliai, bėgdami į tunelį, paliko ginklus, ryžių atsargas bei kitus daiktus.

Sukilėliai, kovojantys už islamo valstybės įkūrimą daugiausia katalikų gyvenamos šalies pietuose, prieš daugiau nei mėnesį įkaitais paėmė 22 vaikus ir penkis suaugusius, įskaitant katalikų kunigą. Jie visi yra filipiniečiai.

Kito incidento metu, Filipinų musulmonų sukilėliai praėjusią savaitę iš Malaizijos kurortinės salos pagrobė 21 įkaitą, kurių daugumą sudaro užsienio turistai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

NATO vadovas susirūpinęs dėl Rusijos lėktuvnešio galimų veiksmų prie Sirijos vandenų (73)

NATO vadovas Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį išsakė susirūpinimą, kad Rusijos lėktuvnešis ir jį lydinti kovinė grupė gali prisidėti prie atakų prieš apsiaustą Sirijos miestą Alepą.

Irako šiaurėje sprogus bombai žuvo JAV karys (24)

Vienas JAV ginkluotųjų pajėgų narys ketvirtadienį žuvo sprogus bombai Irako šiaurėje, paskelbė Pentagonas.

Vienintelis karas Europoje: vis dar laukiama stebuklo (370)

„Ukrainoje, kur vyksta vienintelis realus Europos karas, kasdien žūsta kariai, o Vokietijos kanclerė Angela Merkel spalio 19 d. surengė susitikimą, skirtą įvertinti, ar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirengęs sudaryti sandorį, kuris pagaliau baigtų konfliktą. V. Putinas patiria spaudimą iš Vakarų ir dėl Maskvos veiksmų Sirijoje.“ - rašo „The New York Times“ žurnalistas Andrew Krameris.

V. Orbanas nepagailėjo pagyrų A. Merkel (7)

Agresyvia savo retorika pabėgėlių klausimu išgarsėjęs Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas nepagailėjo pagyrų Vokietijos kanclerės Angelos Merkel Europos politikai. „Jūsų kanclerės nuopelnai – neįkainojami“, – pareiškė jis interviu Vokietijos laikraščiui „Passauer Neue Presse“, kuriuo remiasi agentūra dpa.

Rusija nori uždrausti duoti vaikams įmantrius vardus (27)

Rusijos Valstybės Dūmos vaikų ir šeimos komitetas ketvirtadienį parėmė įstatymo projektą, kuris draustų Rusijos tėvams oficialiai duoti vaikams vardus iš skaičių, trumpinių ir nepadorių žodžių.