Estijos įtraukimas į šnipinėjimo skandalą - propaganda

 (4)
"Tai paprasčiausias Maskvos ir Londono pozavimas, o Estija buvo įvelta dėl noro pateikti ją iš blogos pusės", sakė Estijos žvalgybos tarnybos atstovas dienraščiui "Eesti Paevaleht".

Pasak šio laikraščio, Estijos vardas šnipinėjimo skandale buvo paminėtas dėl politinio manevravimo prieš kovo 26 dieną vyksiančius Rusijos prezidento rinkimus.

Rusų Federalinė saugumo tarnyba (FST) trečiadienį pranešė sulaikiusi Rusijos pilietį, kuris šnipinėjo Didžiajai Britanijai su Estijos saugumo policijos pagalba.

FST atstovas spaudai sakė, kad suimtojo veikla tiriama. Jis kalinamas Maskvos Lefortovo kalėjime. Smulkiau atstovas neaiškino.

Minėtas Estijos žvalgybos pareigūnas priminė, kad užsienio piliečiams Estijos valstybinėse įstaigose dirbti draudžiama.

"Nesuvokiama, kad Rusijos pilietis galėtų Taline šnipinėti prieš Rusiją", sakė atstovas, nesutikęs skelbti pavardės.

Estijos vyriausybė nutarė šiuo klausimo nekomentuoti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton brėžia raudoną liniją Maskvai: nereikia lepinti V. Putino (147)

„Prieš išeidama iš Valstybės departamento 2013 metų pradžioje, Hillary Clinton parašė prezidentui Barackui Obamai atsisveikinimo pastabą apie Rusiją. Pasak jos, santykių su Maskva „perkrovimas“, kurio tikėjosi Baltieji rūmai, galiausiai patyrė nesėkmę.

Sh. Peresas „kovoja už savo gyvybę“, pablogėjus sveikatai

Buvusio Izraelio prezidento ir Nobelio premijos laureato 93 metų Shimono Pereso sveikatos būklė antradienį ryškiai pablogėjo, jis „kovoja už savo gyvybę“ po anksčiau šį mėnesį patirto insultu, sakė vienas asmuo iš jo artimos aplinkos.

Karšti Gruzijos politikų debatai pasibaigė susistumdymu tiesioginiame eteryje

Ateinančią savaitę vyksiančių Gruzijos parlamento rinkimų kandidatai ne tik karštai diskutavo aktualiomis temomis, bet ir susistumdė tiesioginių debatų metu.

Trys Paryžiaus teroristai grįžo iš Sirijos į Europą per Vengriją (1)

Trys teroristai mirtininkai, surengę išpuolius Paryžiuje praėjusių metų lapkritį, grįžo į Europą po karo veiksmų Sirijoje vadinamuoju Balkanų maršrutu per Serbijos ir Vengrijos sieną. Tai antradienį pranešė laikraštis "Magyar Idok".

Turkijoje dėl nesėkmingo perversmo atleisti 87 žvalgybos agentūros darbuotojai (1)

Turkija dėl įtariamų ryšių su nesėkmingu liepos 15-osios bandymu įvykdyti perversmą atleido 87 žvalgybos agentūros darbuotojus, antradienį pranešė valstybinė žiniasklaida.