Estijoje policija be priežasties automobilių nebestabdys

 (6)
Naują kelių eismo kontrolės tvarką antradienį patvirtino Estijos vyriausybė. Remiantis ja, policija dabar neturės teisės be rimtos priežasties stabdyti automobilius.
Nustatyta tvarka įsigalios nuo liepos 1 dienos, pranešė BNS vyriausybės sekretorius spaudai.

Remiantis naująja tvarka, priežastis policijai sustabdyti automobilį gali būti tik akivaizdūs Kelių eismo taisyklių pažeidimai, vairuotojo neryžtingumas ir dvejojimas kelyje, policijos rengiamos operacijos arba automobilio išvaizda, verčianti nuogąstauti, kad jis gali sukelti kelių eismo pažeidimų.

Numatoma, kad sustabdyti automobilio negalima už matomo kelio ruožo ribų, posūkyje arba įkalnėje, sankryžoje ar prie pat jos, pėsčiųjų perėjoje, geležinkelio pervažoje ir kitose panašiose pavojingose vietose.

Teisę sustabdyti automobilį turi policininkai, policininkų padėjėjai ar kiti asmenys, turintys tokių įgaliojimų ir baigę specialų mokymo kursą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Pasibaigus paliauboms Sirijos Alepo miestą vėl drebina susirėmimai

Susirėmimai ir aviacijos antskrydžiai Sirijos Alepo mieste sekmadienį nusinešė mažiausiai trijų civilių žmonių gyvybes.

Vengrijos premjeras: priešinkitės Europos „sovietizacijai“

Vengrija privalo priešintis Europos „sovietizacijai“ ir ginti savo sienas nuo masinės imigracijos, teigia šalies ministras pirmininkas Viktoras Orbanas. Vengrijos premjeras kalbėjo renginyje, skirtame paminėti 1956 metais šalyje vykusį antisovietinį sukilimą, rašo „Euronews“.

Th. May griežtai atmeta antro Škotijos nepriklausomybės referendumo galimybę (5)

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May teigia esanti atvira Škotijos ateities bendradarbiavimui su Europos Sąjunga. Tai Th. May žada aptarti su Škotijos ministre Nicola Sturgeon. Škotija, priešingai kitiems Jungtinės Karalystės regionams, „Brexit“ referendume balsavo už pasilikimą.

Migrantai evakuojami iš Kalė „Džiunglių“, ruošiantis nugriauti stovyklą (2)

Migrantai, tempiantys lagaminus ir daiktų ryšulius, pirmadienį pradėjo trauktis iš „Džiunglėmis“ pramintos stovyklos Prancūzijos šiauriniame Kalė uostamiestį, ruošiantis nugriauti šią neteisėtą kompleksą, tapusį starto aikštele atvykėliams, mėginantiems prasmukti į Didžiąją Britaniją.

Talibai išplatino bepiločiu nufilmuotą savižudžio išpuolį (3)

Praėjusį šeštadienį talibai paviešino bepiločiu filmuotą savižudžio teroristo išpuolį Afganistane.