Estijoje bus teisiamas ministerijos kancleris

A. Lellepas kaltinamas korupcija, o P. Lassas- piktnaudžiavimu tarnyba.

Kaip pranešė saugumo policija, tai pirmoji teismui perduota tokių aukštų valdininkų, kaltinimų korupcija, byla.

Remiantis kaltinimu, A. Lellepas pernai kovo 29 dieną nusipirko sau kaip kancleriui automobilį "Audi A6". Automobilis buvo nupirktas kaip valstybinis užsakymas už 330 282 kronas, tuo tarpu paprastiems klientams jis kainavo 466 500 kronų.

Automobilis nebuvo įtrauktas į valstybės turto rejestrą, ir jau balandžio 8 dieną P. Lasso nurodymu parduotas A. Lellepui už tą pačią mažesnę kainą. Leidimą parduoti automobilį pats sau davė A. Lellepas.

A. Lellepas neigia kaltinimus korupcija ir teigia, kad jeigu automobilis formaliai nebuvo valstybės nuosavybė, aukcionas jam parduoti nereikalingas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Londone iki Naujųjų metų remontui uždaromas Tauerio tiltas (1)

Londono žymusis Tauerio tiltas šeštadienį, pirmąkart per pastarąją pusę šimtmečio, uždaromas dideliam remontui, truksiančiam tris mėnesius.

Moteris stojo į nuožmią kovą su ISIS: jie bandė nužudyti mane šešis kartus (44)

„Nutilti ir stovėti ramiai“, – ginkluotiems vyrams sukomandavo juoda uniforma dėvinti ir juoda skara ryšinti moteris, sėsdamasi duoti interviu, rašo CNN.

Vokietija ketina pasiūlyti 50 tūkst. darbo vietų pabėgėliams sirams (43)

Vokietijos valdžia iki šių metų pabaigos išleis 200 milijonų eurų, kad sudarytų 50 tūkstančių darbo vietų pabėgėliams sirams Turkijoje, Irake, Libane ir Jordanijoje. Tai šeštadienį pranešė žurnalas „Spiegel“.

Per sprogimą Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių (3)

Šeštadienį sprogus bombai Hilmendo provincijoje Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių. Tai pranešė naujienų agentūra „Xinhua“.

Buvęs Slovakijos prezidentas M. Kovačas paguldytas į ligoninę, jo būklė sunki

Buvęs Slovakijos prezidentas Michalas Kovačas paguldytas į vieną iš Bratislavos ligoninių, jo būklė sunki. Tai šeštadienį pranešė laikraščio „Novy Čas“ tinklalapis.