Dvi opozicinės Dūmos frakcijos atsisakė vadovų postų

Pasak jo, J. Primakovas pareiškė esąs nepatenkintas, kaip paskirstyti rūmų vadovų postai, pažymėdamas, kad rūmų pirmininkas Genadijus Selezniovas šiuo klausimu konsultavosi tik su didžiosiomis frakcijomis.

Kaip sakė V. Lysenka, J. Primakovui pritarė frakcijos "Jabloko" lyderis Grigorijus Javlinskis, kuris taip pat atsisakė nurodyti kandidatą į parlamento Kovos su aukščiausių pareigūnų korupcija komiteto vadovo postą, paskirtą frakcijai "Jabloko".

Taigi, pažymėjo V. Lysenka, tik Dešiniųjų jėgų sąjungos frakcija sutiko su rūmų sprendimu paskirti jai Įstatymų leidybos komiteto pirmininko postą, į kurį ši frakcija pasiūlė buvusį teisingumo ministrą Pavelą Krašenininkovą.

Dūmos Tarybos posėdis tęsiasi.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Londone iki Naujųjų metų remontui uždaromas Tauerio tiltas (3)

Londono žymusis Tauerio tiltas šeštadienį, pirmąkart per pastarąją pusę šimtmečio, uždaromas dideliam remontui, truksiančiam tris mėnesius.

Moteris stojo į nuožmią kovą su ISIS: jie bandė nužudyti mane šešis kartus (47)

„Nutilti ir stovėti ramiai“, – ginkluotiems vyrams sukomandavo juoda uniforma dėvinti ir juoda skara ryšinti moteris, sėsdamasi duoti interviu, rašo CNN.

Vokietija ketina pasiūlyti 50 tūkst. darbo vietų pabėgėliams sirams (45)

Vokietijos valdžia iki šių metų pabaigos išleis 200 milijonų eurų, kad sudarytų 50 tūkstančių darbo vietų pabėgėliams sirams Turkijoje, Irake, Libane ir Jordanijoje. Tai šeštadienį pranešė žurnalas „Spiegel“.

Per sprogimą Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių (3)

Šeštadienį sprogus bombai Hilmendo provincijoje Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių. Tai pranešė naujienų agentūra „Xinhua“.

Buvęs Slovakijos prezidentas M. Kovačas paguldytas į ligoninę, jo būklė sunki

Buvęs Slovakijos prezidentas Michalas Kovačas paguldytas į vieną iš Bratislavos ligoninių, jo būklė sunki. Tai šeštadienį pranešė laikraščio „Novy Čas“ tinklalapis.