Dūma nesvarstys Babickio klausimo

Šį siūlymą Dešiniųjų jėgų sąjungos frakcijos pavedimu pateikė Irina Hakamada, bet balsuojant jam pritarė tik 78 deputatai, kai būtini mažiausiai 226 balsai. 277 deputatai balsavo prieš. Pasak I. Hakamados paklausime generalinės prokuratūros vadovybei buvo siūloma atsakyti į tris klausimus: ar pateiktas A. Babickiui koks nors kaltinimas, ar teisėtai jis buvo pakeistas į belaisvius federalinės kariuomenės karius, kokių priemonių ketina imtis generalinės prokuratūra, kad užtikrintų žiniasklaidos įstatymų vykdymą ir piliečių teisės gauti informacijos įgyvendinimą.

Į DJS frakcijos siūlymą neigiamai reagavo komunistų frakcijos atstovas Jurijus Nikiforenka ir kai kuri kiti deputatai.

Šiandien Valstybės Dūma uždaru režimu svarstys padėtį Čečėnijos respublikoje. Posėdyje dalyvaus vicepremjeras Nikolajus Košmanas, gynybos ministras Igoris Sergejevas ir vidaus reikalų ministras Vladimiras Rušaila.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Dešimtys tūkstančių žmonių Briuselyje protestavo prieš vyriausybę (3)

Dešimtys tūkstančių žmonių ketvirtadienį Briuselyje susirinko į didelę demonstraciją prieš Belgijos vyriausybės vykdomą socialinę politiką. Tai yra ketvirta didelė demonstracija nuo tada, kai prieš dvejus metus prie vyriausybės vairo stojo premjeras Charles Michel. Žmones į protestą sukvietė trys didžiausios šalis profsąjungos, informuoja agentūra AFP.

Rytų Ukrainos separatistų lyderis dėl MH17 lainerio katastrofos kaltina Kijevą (161)

Dideles teritorijas Rytų Ukrainoje kontroliuojančių prorusiškų separatistų lyderis ketvirtadienį pareiškė, kad atsakomybė už 2014-aisiais numuštą bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lainerį tenka Kijevui ir kad orlaivį sunaikinusią raketą paleido ne jo kovotojai.

P. Porošenka: Ukrainoje nėra vietos antisemitizmui (12)

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pabrėžė, kad šiuolaikinėje Ukrainoje nėra vietos antisemitizmui.

R. T. Erdoganas: nepaprastosios padėties pratęsimas bus naudingas Turkijai (1)

Nepaprastosios padėties pratęsimas dar trims mėnesiams bus naudingas Turkijai, nes šaliai po bandymo liepos mėnesį įvykdyti karinį perversmą reikia daugiau laiko, kad išnaikintų teroristinių grupuočių grėsmę, tai ketvirtadienį sakė Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas, skelbia naujienų agentūra „Reuters“.

Politinė atranka prasidėjo: V. Putinas ieško sau įpėdinio (141)

Vladimiras Putinas perskirsto senąją gvardiją. Rusijos prezidentas nori išsiaiškinti, kas gali tikti jo įpėdinio vaidmeniui, mano „Der Standard“ apžvalgininkas Adre Ballinas.