Druskininkų gamtos vaizdai - Varšuvoje

Delfinos Krasickos galerijoje Varšuvoje atidaryta Lietuvos dailininko Adalberto Nedzelskio paveikslų paroda, kurioje eksponuojami Druskininkų gamtos vaizdai.
Daugelį darbų į parodą sunešė patys Varšuvos gyventojai - dalis jų yra iš žinomų lenkų aktorių Wandos ir Leonardo Pietraszakų, senatoriaus Juzefo Kaczynskio bei kitų lietuviško meno gerbėjų kolekcijų.

BNS korespondentui dailininkas A. Nedzelskis sakė, kad su savimi į pirmąją personalinę parodą Varšuvoje atsivežė tik 5 paveikslus.

Pasižiūrėti Druskininkų vaizdų susirinko gausus būrys varšuviečių - manoma, kad kas penktas vyresnio amžiaus varšuvietis yra gydęsis arba ilsėjęsis šiame Lietuvos kurorte.

Paroda surengta Varšuvos M.K. Čiurlionio kultūros ir mokslo draugijos pirmininkės, knygos apie Druskininkus autorės Jadwygos Siedleckos iniciatyva.

Su A. Niedzelskiu, buvusiu ilgamečiu M. K. Čiurlionio muziejaus Druskininkuose direktoriumi, ją sieja sena draugystė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kalifornijoje kraupi autobuso avarija: žuvo 13 žmonių, dar 30 sužeista (1)

Mažiausiai 13 žmonių žuvo JAV Pietų Kalifornijos valstijoje susidūrus sunkvežimiui ir turistiniam autobusui. Dar 30 keleivių išgabenti į ligoninę.

D. Britanijoje du kandidatai paskelbė, kad varžysis dėl UKIP lyderio posto

Du gerai žinomi kandidatai pareiškė dalyvausiantys euroskeptiškos dešiniojo sparno Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos (UKIP) lyderio rinkimuose – ir abu įspėjo, kad jei partija nesikeis, ji pranyks.

Realybės šou JAV: D. Trumpo pergalė paveiktų Baltijos šalis ir NATO (294)

Lapkričio 8 d. vyksiantys JAV prezidento rinkimai turėtų atsakyti į klausimą, kuris visam pasauliui neduoda ramybės. Ar tikrai galingiausios pasaulio valstybės vadovu taps bene kontroversiškiausias visų laikų pretendentas į prezidentus Donaldas Trumpas? „Vis dėlto tikiuosi, kad nugalės sveikas protas“, – šypsosi VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Politologijos katedros lektorė daktarė Gerda Jakštaitė.

Ispanijoje socialistai balsavo už veto konservatorių vyriausybei atšaukimą

Ispanijoje sekmadienį susirinkę socialistai balsavimu nusprendė leisti konservatoriams sudaryti mažumos vyriausybę; šiuo sprendimu tikimasi pajudėti iš 10 mėnesių trukusios politinės aklavietės.

Tatuiruotės mirusio karaliaus garbei - paskutinis mados klyksmas Tailande

Tailando gyventojai gedi praėjusią savaitę mirusio savo karaliaus Bhumibolo Adulyadejo. Kai kurie jų pasiryžę prisiminimą apie monarchą išlaikyti ne tik širdyje. Tatuiruočių studijų meistrai visoje šalyje vos spėja suktis, nes daugybė tajų savo amžiną meilę ilgamečiam karaliui nori pademonstruoti įrašais ant kūno.