Dingęs Afganistano lėktuvas nutūpė Uzbekistane

Talibano ambasadorius Pakistane Saidas Mohamadas Hakanis (Sayed Mohammad Haqqani) nepriklausomai naujienų agentūrai "Afghan Islamic Press" (AIP) sakė susisiekęs su Uzbekistano ambasada Islamabade ir gavo patvirtinimą, jog lėktuvas nutūpė Taškente.

Ambasadorius AIP teigė paprašęs Uzbekistano valdžią užtikrinti keleivių saugumą. Daugiau informacijos jis atsisakė suteikti.

Lėktuvas turėjo skristi įprastu 40 minučių reisu iš Afganistano sostinės Kabulo į pagrindinį miestą šalies šiaurėje Mazari Šarifą. Netrukus po pakilimo iš Kabulo jis dingo iš radarų ekranų.

"Mes nežinome, kodėl jis nenusileido Mazari Šarife. Nusileidimo takas buvo aiškus, o oro sąlygos - palankios", sakė vienas "Ariana" avialinijų pareigūnas.

Bendrovės prezidentas Mula Hamidula (Mullah Hamidullah) tvirtino, jog lėktuvo būklė buvo gera ir nebuvo jokių techninių gedimų.

Pareigūnas teigė, jog, nepaisant šalto žiemos klimato, koridoriuje, kuriuo turėjo skristi lėktuvas, oro sąlygos ir matomumas buvo geri.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Pakistanas: ginkluoti užpuolikai pražudė šešis civilius ir vieną policijos pareigūną

Pakistano pareigūnai praneša, kad nežinomi ginkluoti užpuolikai šalies pietvakariuose nužudė šešis civilius. Taip pat jie skelbia, kad pietinėje šalies dalyje šauliai nukovė du nužudymu įtariamus asmenis lydėjusį policijos pareigūną. Užpuolikų tikslas buvo išlaisvinti įtariamuosius, praneša AP.

Pietų Sudano kariuomenė užblokavo 100 tūkst. žmonių

Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūra, kuria remiasi „Interfax“, penktadienį pranešė, kad Pietų Sudano pietryčiuose esančiame Jėjaus mieste užblokuota apie 100 tūkstančių žmonių, jiems visiems labai trūksta maisto produktų ir medikamentų.

„USA Today“ perspėja nebalsuoti už pavojingą demagogą D. Trumpą (23)

JAV dienraštis „USA Today“ nukrypo nuo įprastos praktikos ir penktadienį išreiškė palaikymą vienam iš prezidento rinkimų kampanijos dalyvių.

Įtampa dėl MH17 tęsiasi: Nyderlandai ėmėsi veiksmų (601)

Nyderlandai iškvietė Rusijos ambasadorių pareikšti nepasitenkinimo, kad Rusija sukritikavo Olandijos prokuratūrą, vykdančią tyrimą dėl 2014 metais Rytų Ukrainoje numušto oro bendrovės „Malaysian Airlines“ lėktuvo.

Po susidūrimo su Pietų Korėjos pakrantės apsauga žuvo trys kinų žvejai

Rugsėjo 30 d. pranešta apie tris nelegaliai Pietų Korėjos teritoriniuose vandenyse žvejojusius ir per gaisrą, kilusį laive po to, kai pakrantės apsaugos tarnautojai mėgino sulaikyti šiuos asmenis paleisdami įspėjamųjų petardų į patalpą, kurioje jie slėpėsi, žuvusius kinus.