Didžiosios Britanijos gyvūnų teisių gynėjai protestuoja prieš žirgų lenktynes

 (2)
Didžiosios Britanijos gyvūnų teisių gynėjai šeštadienį protestavo prieš garsiausias pasaulyje Didžiąsias nacionalines žirgų lenktynes ir ragino britus nedalyvauti kasmetiniame totalizatoriuje.
Demonstrantai, dar labiau įaudrinti šią savaitę įvykusios penkių žirgų žūties Eintrio hipodrome, privertė ant kojų sukilti Liverpulio policiją, prižiūrėsiančią, kad varginantis žirgų ištvermės išbandymas nebūtų nutrauktas.

Kovotojai už gyvūnų teises būriavosi prie Eintrio hipodromo įėjimų, ir 50 tūkstančių žiūrovų dalino agitacinius lapelius.

Gyvūnų teisų koalicijos narys Andrew Stevensas (Endrius Styvensas) sakė: "Kasmet žirgų lenktynėse žūsta 300 žirgų. Šiose varžybose jau žuvo penki. Tai nėra nekalta žmonių užgaida. Tikra yra tik tai, kad šiandien žus žirgai".

Aktyvistai ragino boikotuoti Didžiosios Britanijos totalizatorius ir netgi užsipuolė iš Londono į Liverpulį traukiniu vykusius žirgų lenktynių gerbėjus.

Tvarką prižiūrėjo daugybė policijos pareigūnų. Lenktynių žiūrovai buvo kruopščiai apieškoti, o jų daiktai peršviesti rentgeno aparatais, panašiais į naudojamus oro uostuose. Tribūnas apieškojo policijos šunys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Dėl incidento Londono oro uoste buvo sulaikytas įtariamasis

Londono policijos kovos su terorizmu dalinys sulaikė įtariamąjį dėl „cheminio incidento“ Londono Sičio oro uoste. Tai pirmadienį pranešė laikraštis „The Daily Mail“.

Dėl mirtinų šūvių Kašmyre Indija ir Pakistanas kaltina viena kitą (1)

Per ginčijamame Kašmyro regione įvykusį tarpvalstybinį susišaudymą žuvo vienas karys ir trys civiliai, pirmadienį pranešė Pakistano ir Indijos atstovai. Dėl naujausio susišaudymo abi pusės kaltina viena kitą, rašo naujienų agentūra AP.

Austrijos politikas: A. Merkel – pavojingiausia Europos moteris (25)

Vokietijos kanclerė Angela Merkel davė startą migracijos krizei Europoje. Tai pirmadienį pareiškė Austrijos laisvės partijos (ALP) pirmininkas Heinzas-Christianas Strache.

Bulgarijos ir Graikijos migrantų stovyklose kilo neramumai (9)

Pirmadienį pabėgėlių įkurdinimo centre Bulgarijos Charmanlio mieste kilo migrantų, nepatenkintų gyvenimo sąlygomis šioje šalyje, riaušės. Per protestą Graikijos Lesbo salos migrantų stovykloje kilo gaisras.

Irako pajėgos nukovė 74 „Islamo valstybės“ džihadistus (5)

Pirmadienį Irako saugumo pajėgos sustabdė „Islamo valstybės“ (IS) kovotojų vykdytą Kirkuko miesto puolimą. Per tris dienas trukusius susirėmimus žuvo 74 džihadistai, skelbia AFP, remdamasi provincijos gubernatoriaus pateikiamais duomenimis.