Dešiniosios jėgos sveikina Javlinskio iniciatyvą

"Labai svarbu, kad Grigorijus Aleksejevičius nepretenduoja į vienvaldžio lyderio vaidmenį būsimojoje koalicijoje, kurios pagrindą pasirengę sudaryti DJS ir "Jabloko", - trečiadienį interviu "Interfax" sakė B. Nemcovas.

Drauge jis išreiškė viltį, kad "ši (G. Javlinskio) pozicija nesikeis ne tik iki kovo 26 dienos rinkimų, bet ir po jų".

B. Nemcovas pabrėžė, kad DJS lyderiai pasiryžę "nedelsiant pradėti derybas" dėl naujos koalicijos sudarymo. Jis ypatingai pabrėžė, jog šiuo metu reikia dėti visas pastangas, "kad draugas Ziuganovas nepatektų į antrą turą ir kad kovo 26 dieną į antrą vietą iškiltų Grigorijus Javlinskis".

"Javlinskio patekimas į antrą turą, be abejo, būtų žingsnis pirmyn, garantija, kad šalis eis demokratijos keliu", mano vienas DJS vadovų.

B. Nemcovas, pastebėjęs, kad iki rinkimų liko labai mažai laiko, kalbėjo apie būtinybę dėti visas agitacijos pastangas, kad į antrą turą patektų G. Javlinskis. "Šiandien aš skrendu į Tomską, o Chakamada - į Jekaterinburgą", pranešė jis.

Drauge B. Nemcovas pripažino, kad G. Javlinskio iškilimas į antrą turą yra "labai sudėtingas uždavinys".

B. Nemcovo manymu, kiti Dešiniųjų jėgų sąjungos vadovai - Anatolijus Čiubaisas ir Jegoras Gaidaras - taip pat gali palaikyti plačios dešiniųjų partijų koalicijos idėją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Šveicarijoje sudužo kariuomenės sraigtasparnis

Šveicarijoje vienoje aukštoje kalnų perėjoje trečiadienį sudužo karinis sraigtasparnis, sakoma Gynybos ministerijos „Twitter“ pranešime.

Pentagonas: JAV ketina išsaugoti teisę smogti pirmą smūgį (9)

JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris antradienį pareiškė, kad Pentagonas neplanuoja laikytis tokios branduolinių ginklų politikos, kuri šalį įpareigotų nesuduoti pirmojo smūgio.

Po incidento Tokijo traukinyje į ligoninę nuvežta pustuzinis žmonių

Pustuzinis žmonių trečiadienį viename Tokijo priemiestiniame traukinyje pasijuto blogai, skundėsi keistu kvapu, panašiu į skiediklio kvapą, ir buvo nuvežti į ligoninę, pranešė policija ir žiniasklaida.

Visa Pietų Australija po didelės audros liko be elektros (1)

Pietų Australijoje trečiadienį kilo didelė sumaištis, kai visoje valstijoje dingo elektra praūžus smarkiai audrai, o sinoptikai įspėjo apie gresiančias dar prastesnes oro sąlygas.

Paskelbtos išvados dėl MH17 tragedijos, nusinešusios 298 žmonių gyvybes: lėktuvą numušusi raketa – iš Rusijos (1041)

Trečiadienį Nyderlanduose paskelbė Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvadas.