Dėl mažo sprogimo po Londono tiltu kilo didelis aliarmas

Po Londono tiltu anksti ketvirtadienio rytą sprogus nedidelei bombai, Didžiosios Britanijos sostinėje kilo didelis saugumo aliarmas. Tai pranešė policija.
Priešaušriu įvykęs sprogimas nieko nesužeidė ir padarė tik nežymią žalą Hamersmito tiltui, esančiam vakarinėje miesto dalyje.

Liudininkams pranešus apie nugriaudėjusį sprogimą, policija uždarė šį puošnų XIX amžiaus tiltą, per kurį eina vienas pagrindinių priemiestinių maršrutų į Londoną.

"Mažas sprogstamasis įrenginys buvo pritvirtintas prie sijos, esančios po tiltu iš pietų pusės", sakė policijos atstovas spaudai. Pasak jo, šis incidentas laikomas įtartinu. Jokių įspėjimų apie būsimą sprogdinimą nebuvo gauta.

1996 metais šį tiltą bandė sprogdinti ir Airijos respublikos armija (IRA), kuri kovojo su Britanijos valdžia Šiaurės Airijoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Kolumbijos prezidentas gali paskirti naują referendumą dėl taikos sutarties su FARC

Žlugus referendumui dėl taikos sutarties su FARC, Kolumbijos gyventojams gali būti suteiktas šansas dar kartą pareikšti savo nuomonę. Prezidentas Manuelis Santosas gali „paskirti naują referendumą, jei bus pakoreguotas Havanos susitarimas", paskelbė Nacionalinė rinkimų taryba, kuria remiasi agentūra AFP.

Italijos policija vijosi nelegaliai į Prancūziją patekti ketinusių migrantų mikroautobusą

Italijos policija paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti policijos pareigūnai, persekiojantys baltos spalvos mikroautobusą, kuriuo važiavę asmenys mėgino kirsti Prancūzijos sieną. Vaizdas filmuotas iš važiuojančio policijos ekipažo spalio 17 d. Užfiksuotas mikroautobusas, judantis pasienio punkto link, bet galiausiai kelias jam buvo blokuotas. Ginkluoti pareigūnai sulaikė transporto priemonę vairavusį asmenį ir kartu su juo važiavusius žmones.

Rusija „susirūpinusi“ kovotojų atsisakymu palikti Alepą (14)

Rusija penktadienį sakė esanti susirūpinusi dėl buvusio „al Qaeda“ padalinio „Fateh al Sham Front“ kovotojų atsisakymo palikti Alepą, Rusijos ir Sirijos pajėgoms sustabdžius kovos veiksmus.

JT komisaras: oro antskrydžiai Alepe vienareikšmiškai yra karo nusikaltimas (32)

Sirijos ir Rusijos oro pajėgų oro antskrydžiai prie rytinę Alepo dalį, Jungtinių Tautų (JT) vyriausiojo žmogaus teisių komisaro Said Raado al-Husseino manymu, vienareikšmiškai yra karo nusikaltimas, informuoja agentūra dpa.

Vokietijoje bus išleistas naujas įstatymas, leidžiantis šnipinėti sąjungininkus (2)

Vokietijos įstatymų leidėjai patvirtino naują įstatymo projektą, kuris leistų šalies žvalgybos agentūrai šnipinėti Europos Sąjungos institucijas ir kitas Bendrijos nares.