D.Coulthardas per plauką išvengė mirties

 (2)
“Formulės –1” pilotas britas Davidas Coulthardas tik nesunkiai susižeidė antradienį centrinėje Prancūzijoje nukritus lėktuvui, pranešė vietinio oro uosto atstovė. Avarijos metu du žmonės žuvo.
Coulthardas skrido privačiu “Lear Jet” lėktuvu. Netikėtai sugedus varikliui, pilotas ketino priverstinai nutupdyti lėktuvą Lijono Satolas oro uoste, tačiau pakeliui jis nukrito ir užsidegė.

Avarijos metu žuvo pilotas ir jo padėjėjas.

Kitiems trims nukentėjusiems keleiviams – Coulthardui, jo sužadėtinei bei asmens sargybiniui – iš pradžių buvo skubiai suteikta pirmoji pagalba, vėliau jie nugabenti į Lijono Edouardo Herrioto ligoninę.

“Jie labiau išsigando nei susižalojo,” teigė oro uosto atstovas.

Coulthardą apžiūrėję gydytojai patvirtino, kad lenktynininko būklė iš tikrųjų “nesukėlė jokių rimtesnių rūpesčių”, tačiau jam dar teks parą praleisti ligoninėje.

Lėktuvas iš Didžiosios Britanijos skrido į Nicą, tačiau dėl netikėtų variklio gedimų lėktuvo pilotai buvo privesti paprašyti leidimo nutūpti Lijone.

Coulthardas, kuris praeitą savaitę Silverstone’o lenktynių trasoje buvo pirmasis, užima antrąją vietą bendroje "F-1" lenktynių įskaitoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Bręstantys pokyčiai Prancūzijoje: šalies vairas gali atitekti M. Thatcher gerbėjui (13)

Jei JAV rinkimų kampanija jus varo į neviltį, galbūt verta atkreipti dėmesį į Prancūzijos prezidento pirminių rinkimų kampaniją. Prieš savaitę centro dešiniosios pakraipos Prancūzijos žurnalas „Le Point“ visą numerį paskyrė Margaret Thatcher palikimui ir viršelio antraštėje iškėlė klausimą, ar „tečerizmas“ nėra geriausia platforma 2017 m. prezidento rinkimams, „Weekly Standart“ rašo tarptautinių santykių ekspertas Daliboras Rohacas.

Nuo pirmadienio iš migrantų „Džiunglių“ stovyklos Prancūzijoje bus iškeldinami jos gyventojai (2)

Nuo pirmadienio bus iškeldinami „Džiunglėmis“ pramintos migrantų stovyklos, įsikūrusios Prancūzijos šiaurinėje pakrantėje, gyventojai. Iškeldinus migrantus, stovykla bus sugriauta, penktadienį pranešė Prancūzijos institucijos, skelbia agentūra AFP.

Kirkuke IS džihadistų snaiperis nušovė irakiečių žurnalistą, per antskrydį žuvo 15 moterų (2)

Irako Kirkuko mieste penktadienį, per saugumo pajėgų ir grupuotės „Islamo valstybė“ kovotojų susirėmimus, džihadistų snaiperis nušovė irakiečių žurnalistą, pranešė policijos pareigūnai ir televizijos kanalas.

Lenkų gynybos ministras: Egiptas pardavė Rusijai „Mistral“ laivus už 1 dolerį (228)

Lenkijos gynybos ministras teigė turintis informacijos, kad Egiptas pardavė du Prancūzijos pagaminus „Mistral“ laivus Rusijai už simbolinę 1 dolerio kainą, praneša naujienų agentūra AP.

Maskva pratęsė paliaubas Alepe iki šeštadienio popietės (7)

Rusijos gynybos ministerija penktadienį paskelbė, kad pratęsiama „humanitarinė pauzė“ Alepe iki šeštadienio 16 val., jog civiliai ir ginkluoti sukilėliai galėtų saugiai išvykti iš miesto.