Daugiau nei 1,5 mln. serbų remia Miloševičių

Jugoslavijos valdančiosios partijos sekmadienį pateikė daugiau kaip 1,5 mln. parašų, kuriais serbai parėmė prezidento Slobodano Miloševičiaus kandidatūros kėlimą šį mėnesį vyksiančiuose rinkimuose. Tiek balsų užtektų S. Miloševičiui laimėti rinkimus ir likti Jugoslavijos prezidentu.
S. Miloševičiaus Serbijos socialistų partijos (SSP) generalinė sekretorė Gorica Gajevič trijų partijų koalicijos lyderių spaudos konferencijoje sakė, kad už S. Miloševičių pasirašė 1 593 825 žmonės.

"Akivaizdu, kad rugsėjo 24 dieną bus patvirtintas žmonių bendras reikalavimas ir valia, pagal kurią Slobodanas Miloševičius yra Jugoslavijos prezidentas", sakė ji.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Ukrainos sprogimų šaudmenų sandėlyje auka tapo moteris (3)

Per sprogimus Ukrainos šaudmenų sandėlyje prie Charkovo srities Balaklijos miesto žuvo moteris. Tai pranešė Ukrainos valstybinės nepaprastųjų situacijų tarnybos vadovas Mykola Čečetkinas, kuriuo remiasi „Interfax“.

Iš jūros gelmių keliamas nuskendęs Pietų Korėjos keltas „Sewol“

Kovo 24 dieną iš paukščio skrydžio nufilmuota, kaip Pietų Korėjoje vykdoma prieš trejus metus nuskendusio ir kelių šimtų žmonių gyvybes nusinešusio kelto iškėlimo operacija.

Ukrainos žiniasklaida įvardijo D. Voronenkovo žudiką (73)

Ukrainos leidinys „Obozrevatel“ paskelbė spėjamo buvusio Rusijos Valstybės Dūmos deputato Deniso Voronenkovo žudiko nuotrauką ir vardą.

Po teroro atakos Londone areštuoti dar du žmonės

Londonas, kovo 24 d. (AP-BNS). Po teroro atakos Vestminsteryje įvykdyti dar du „reikšmingi areštai“, centrinėje ir Šiaurės Anglijoje, penktadienį pranešė Londono kovos su terorizmu padalinio vadovas.

Čečėnijoje užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo kovotojų ir karių (25)

Čečėnijoje buvo užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo šeši užpuolikai, bet nuostolių patyrė ir Gvardija, pranešė Nacionalinis kovos su terorizmu komitetas.