Clintonas mano, kad Putinas tęs ūkio reformas

 (1)
Išrinktasis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas yra ūkio reformų šalininkas. Tokią nuomonę pareiškė JAV prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas) kalbėdamas spaudos konferencijoje Vašingtone.
Pasak jo, Rusijos valstybės vadovas "iš tikrųjų remia ūkio reformas", taip pat ketina "surinkti puikią komandą, o tai savaime įkvepia".

V. Putinas taip pat parodė pasiryžimą bendradarbiauti su JAV abiem šalims reikšmingais klausimais, ir pirmiausia - ginkluotės kontrolės srityje, pabrėžė Baltųjų rūmų vadovas.

"JAV ir Rusija turi didelių nacionalinių interesų, todėl būtina dirbti drauge srityse, kuriose mes sutariame, ir įveikti sunkumus ten, kur mes dar turime nesutarimų", sakė B. Clintonas.

Jis pareiškė norįs dirbti drauge su V. Putinu ir vylėsi, kad tarp jų susiklostys geri santykiai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Dresdene prie mečetės ir kongresų centro driokstelėjo sprogimai (3)

Vokietijos rytiniame Dresdeno mieste du sprogimai driokstelėjo prie vienos mečetės ir tarptautinio kongresų centro, bet žmonės per šiuos išpuolius nenukentėjo, antradienį pranešė policija.

H. Clinton ir D. Trumpo diskusija apie Rusijos vykdytas kibernetines atakas (3)

Demokratų kandidatė į JAV prezidento postą Hillary Clinton rugsėjo 26 d. teigė neabejojanti dėl Rusijos surengtų kibernetinių atakų prieš visų rūšių JAV organizacijas, o jos konkurentas kovoje dėl šalies prezidento posto D. Trumpas teigė, kad „Islamo valstybė“ laimi kibernetinį karą.

Islandija pasiskundė dėl pavojingų Rusijos veiksmų (175)

Islandija pirmadienį pasiskundė, kad Rusijos oro pajėgų bombonešiai skraido pernelyg arti civilinių lainerių, o naujausias incidentas įvyko per vieną reisą iš Reikjaviko.

D. Britanija priešinsis bet kokiai idėjai kurti bendrą ES kariuomenę papildyta  (16)

Didžioji Britanija priešinsis bet kokiems Europos Sąjungos planams didinti karinį bendradarbiavimą, jeigu jis nebūtų suderinamas su NATO veiklą – net jeigu Jungtinė Karalystė yra apsisprendusi pasitraukti iš Bendrijos, antradienį pareiškė gynybos sekretorius Michaelas Fallonas.

Britų užsienio reikalų sekretorius B. Johnsonas liaupsino savo turkiškos skalbyklės privalumus (1)

Keli mėnesiai po to, kai laimėjo įžeidžiamos poezijos apie Turkijos valstybės vadovą konkursą, Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas aiškiai turėjo prisigerinti Turkijai, kad jaustųsi laukiamas Ankaroje.