Čekijos prezidentas Havelas išėjo iš ligoninės

Pasak Ladislavo Spaceko, 63 metų prezidentas atgauti jėgų išvyko į Lanio pilį, esančią už 40 kilometrų į vakarus nuo Prahos.

Buvęs rūkorius ir grįžęs į darbą bus stebimas gydytojų. "Į prezidento programą įtrauktas ir sveikimas. Jį prižiūrės gydytojai", sakė L. Spacekas.

V. Havelas į ligoninę buvo paguldytas antradienį, paūmėjus chroniškam bronchitui.

Gydytojai paskyrė jam gydymą antibiotikais, baimindamiesi, kad dėl infekcijos gali atsirasti komplikacijų V. Havelo plaučiuose.

Dėl ligos V. Havelas atšaukė vizitą į Lenkiją, kur Gniezno mieste vyko regiono prezidentų susitikimas, šią savaitę jis atsisakė kelionių į Turkiją ir Rumuniją. Pasak L. Spaceko, naujos vizitų datos kol kas nepaskirtos.

V. Havelo sveikata pašlijo 1996 metais, kai, šalinant piktybinį auglį, jam buvo išoperuota dalis dešiniojo plaučio. Po šios operacijos jis gydėsi plaučių uždegimą ir du kartus sunkiai sirgo 1998 metais, kai trūko storoji žarna.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton ir D. Trumpo akistata: prasidėjo viską lemiantys debatai (17)

Niujorke vyksta dviejų kandidatų į JAV prezidento postą H. Clinton ir D. Trumpo dvikova. Pirmieji iš trijų suplanuotų JAV kandidatų televizijos debatų prasidėjo 21 val. vietos laiku (4 val. Lietuvos).

Bosnijos serbų lyderis dėl referendumo šaukiamas į prokuratūrą (1)

Prokurorai pirmadienį iškvietė Bosnijos serbų lyderį Miloradą Dodiką dėl prieštaringai vertinamo referendumo, kuris įvyko savaitgalį, nepaisant konstitucinio teismo draudimo.

Irane į laisvę paleista dvigubą pilietybę turinti akademikė

Irano ir Kanados pilietybę turinti antropologė Homa Hoodfar, birželį Teherane suimta ir įkalinta „saugumo sumetimais“, paleista į laisvę ir jau išvyko iš šalies, pranešė pirmadienį Užsienio reikalų ministerija.

F. Castro stebina savo pasirodymais (10)

Fidelio Castro nuotraukos pirmadienį, jau trečią kartą per mažiau nei savaitę, pasirodė šalies valstybinėje žiniasklaidoje, o tai yra labai nebūdinga Kubos revoliucijos tėvui.

Prancūzijoje sulaikytas buvęs kontržvalgybos vadovas (6)

Pirmadienį Paryžiuje buvo sulaikytas buvęs Prancūzijos kontržvalgybos vadovas Bernardas Squarcini.