Čečėnų sukilėlių pasaloje žuvo rusų kariai

 (4)
Čečėnų kovotojai pirmadienį pranešė užpuolę Rusijos kariuomenės koloną. Jų žiniomis, buvo nukauti 80 rusų karių, sunaikinta 13 tankų ir šarvuočių.
Rusijos kariuomenės teigimu, 5 kareiviai žuvo, o karinės pajėgos neteko tik 2 transporto priemonių.

Sukilėlių atstovas spaudai Movladis Udugovas sakė, kad Čečėnijos pajėgos sekmadienį surengė pasalą Rusijos kariams Seržen Jurto kaime, maždaug už 25 kilometrų į pietryčius nuo regiono sostinės Grozno.

"Ginkluota kolona buvo visiškai sunaikinta", tvirtino M. Udugovas, pridurdamas, kad žuvo 80 kareivių ir sunaikintos 13 transporto priemonių, įskaitant tankus ir šarvuočius.

Rusija neigia patyrusi tokių didelių nuostolių. Naujienų agentūra ITAR-TASS citavo kariuomenės pranešimą, kad žuvo tik 5 žmonės ir 9 buvo sužeisti. Agentūros teigimu, buvo sunaikintas tik naftovežis ir vienas sunkvežimis.

Rusijos teigimu, per susidūrimą žuvo 9 sukilėliai, nors M. Udugovas tvirtino, kad tarp sukilėlių aukų nebuvo.

Visą karą abi pusės nuolat skelbia padidintus viena kitos nuostolių skaičius. Per pastaruosius mėnesius sukilėliai jau surengė kelias pasalas Rusijos ginkluotosioms pajėgoms.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Bręstantys pokyčiai Prancūzijoje: šalies vairas gali atitekti M. Thatcher gerbėjui (16)

Jei JAV rinkimų kampanija jus varo į neviltį, galbūt verta atkreipti dėmesį į Prancūzijos prezidento pirminių rinkimų kampaniją. Prieš savaitę centro dešiniosios pakraipos Prancūzijos žurnalas „Le Point“ visą numerį paskyrė Margaret Thatcher palikimui ir viršelio antraštėje iškėlė klausimą, ar „tečerizmas“ nėra geriausia platforma 2017 m. prezidento rinkimams, „Weekly Standart“ rašo tarptautinių santykių ekspertas Daliboras Rohacas.

Nuo pirmadienio iš migrantų „Džiunglių“ stovyklos Prancūzijoje bus iškeldinami jos gyventojai (2)

Nuo pirmadienio bus iškeldinami „Džiunglėmis“ pramintos migrantų stovyklos, įsikūrusios Prancūzijos šiaurinėje pakrantėje, gyventojai. Iškeldinus migrantus, stovykla bus sugriauta, penktadienį pranešė Prancūzijos institucijos, skelbia agentūra AFP.

Kirkuke IS džihadistų snaiperis nušovė irakiečių žurnalistą, per antskrydį žuvo 15 moterų (2)

Irako Kirkuko mieste penktadienį, per saugumo pajėgų ir grupuotės „Islamo valstybė“ kovotojų susirėmimus, džihadistų snaiperis nušovė irakiečių žurnalistą, pranešė policijos pareigūnai ir televizijos kanalas.

Lenkų gynybos ministras: Egiptas pardavė Rusijai „Mistral“ laivus už 1 dolerį (235)

Lenkijos gynybos ministras teigė turintis informacijos, kad Egiptas pardavė du Prancūzijos pagaminus „Mistral“ laivus Rusijai už simbolinę 1 dolerio kainą, praneša naujienų agentūra AP.

Maskva pratęsė paliaubas Alepe iki šeštadienio popietės (7)

Rusijos gynybos ministerija penktadienį paskelbė, kad pratęsiama „humanitarinė pauzė“ Alepe iki šeštadienio 16 val., jog civiliai ir ginkluoti sukilėliai galėtų saugiai išvykti iš miesto.