Čečėnų kovotojai mėgina prasiveržti link Gruzijos pasienio

Jungtinės federalinių pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze spaudos centras pranešė, kad kai kurios maištininkų grupuotės mėgina prasiveržti prie Gruzijos pasienio ir administracinės sienos su Ingušija ir Dagestanu, išsisklaidyti po Vedeno ir Nožai Jurto rajonų gyvenvietes, apsimetus taikiais gyventojais.

Spaudos centro teigimu, banditai, kaip ir anksčiau, priešinasi Argūno tarpeklio rajono Šatojaus, Borzojaus, Charsenojaus gyvenvietėse.

Patirdami didžiulį maisto, ginklų, karinės įrangos ir medikamentų trūkumą, banditų grupuočių lauko vadai aktyviai žvalgo vietovę bei federalinių pajėgų pozicijas, kad nustatytų galimas savo dalinių išvedimo iš apsuptų rajonų kryptis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Iškapstė įdomių detalių: slaptose schemose dalyvauja net V. Putino meilužės močiutė (242)

Buvęs naftos bendrovės „Gunvor“ bendrasavininkis Piotras Kolbinas, pasirodo, yra Vladimiro Putino vaikystės draugas. Tai išsiaiškino televizijos kanalas „Dožd“.

Lenkijoje atleistas finansų ministras (1)

Konservatorė Lenkijos ministrė pirmininkė trečiadienį atleido šalies finansų ministrą, o jo pareigas pavedė eiti ministro pirmininko pavaduotojui. Tai – jos inicijuotos vyriausybės pertvarkos dalis, praneša AP.

JAV papildomai siųs 600 karių į Iraką (17)

JAV prezidentas Barackas Obama ir Irako ministras pirmininkas Haideras al-Abadi sutarė, kad į Iraką papildomai bus atsiųsta 600 JAV karių, kurie padės rengti Mosulo puolimą, sakė trečiadienį gynybos sekretorius Ashtonas Carteris.

E. Snowdenui vėl nepavyko gauti garantijų (15)

Norvegijos teismas trečiadienį atmetė Rusijoje prieglobstį radusio žvalgybos paslapčių viešintojo Edwardo Snowdeno prašymą suteikti garantijų, kad jis nebus perduotas Jungtinėms Valstijoms, jeigu atvyks į Norvegiją atsiimti apdovanojimo.

Vokietijoje agresyvus keleivis sutrikdė traukinių eismą (7)

Trečiadienį Vokietijos policija sulaikė agresyvų vyrą, grasinusį greitojo traukinio keleiviams. Dėl šio incidento Leipcigo rajone laikinai buvo sustabdytas traukinių eismas.