Čečėnų kovotojai gavo finansinės pagalbos

 (2)
Ginkluotos čečėnų formuotės gavo stambią pinigų užsienio valiuta sumą.
Laikinosios Čečėnijos administracijos spaudos tarnybos vadovas Ruslanas Martagovas pirmadienį "Interfax" pranešė, kad šios lėšos, kurias renkant dalyvavo Jordanijos ekstremistinės organizacijos, skirtos paskatinti "piliečių akcijoms už pajėgų išvedimą iš respublikos". Jis taip pat tvirtino, kad šių akcijų nušvietimui planuojama pritraukti keletą užsienio žiniasklaidos priemonių.

R. Martagovo žodžiais, "pastebėti banditų agentūrų aktyvaus skverbimosi į VRM ir kitas respublikoje kuriamas jėgos struktūras atvejai". Maištininkų tikslas - remiantis melagingais pranešimais iškelti baudžiamąsias bylas "prorusiškiems, valstybiškai nusiteikusiems Čečėnijos piliečiams".

"Senuosiuose Ataguose neseniai buvo sulaikyta grupė asmenų, aktyviai dalyvavusių kaimo atidavimui federalinėms pajėgoms", sakė prorusiškos tarnybos atstovas. Jis neatmetė galimybės, kad grupė buvo sulaikyta, gavus melagingą pranešimą iš "agentų, įsiskverbusių į jėgos struktūras".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Somalio sostinėje per sprogimą žuvo trys žmonės

Ketvirtadienį Somalio sostinėje Mogadiše per bombos sprogimą žuvo trys žmonės. Kaip pranešė Anatolijos naujienų agentūra, atsakomybę už šį teroro aktą prisiėmė islamistinė „Al Shabaab“ grupuotė – „Al Qaeda“ filialas šalyje.

Perspėja dėl islamistinių organizacijų: paskutinė rugsėjo diena gali tapti siaubinga (24)

Kaip praneša Rusijos užsienio reikalų ministerija, kelios organizacijos, tarp jų ir islamistinės, rugsėjo 30 d. ketina surengti „pasaulinę pykčio ir protesto dieną“. Užsienyje esantys Rusijos piliečiai įspėjami dėl galimų ekstremistų išpuolių.

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (7)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.

Rusija nepaiso JAV perspėjimo: tęs bombardavimą Sirijoje (153)

Rusija ketvirtadienį pranešė tebetęsianti bombardavimo kampaniją Sirijoje, nepaisydama JAV perspėjimo, kad Vašingtonas nutrauks derybas dėl šio konflikto, jeigu Maskva nesustabdys Alepo puolimo.