Čečėnijos kovotojai bombarduojami sudėtingomis oro sąlygomis

Federalinių pajėgų aviacija Čečėnijoje sekmadienį atliko daugiau kaip 60 kovos skrydžių. Kaip pirmadienį pranešė agentūrai "Interfax" Jungtinės federalinių pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze štabas, aviacija dirbo sudėtingomis meteorologinėmis sąlygomis.
Bombonešiai Su-24, smogiamieji lėktuvai Su-25 ir kovos sraigtasparniai apšaudė raketomis ir bombardavo kovotojų susitelkimo vietas Argūno tarpukalnėje bei prie Šatojaus gyvenvietėse.

Didelio galingumo aviacijos šaudmenys nebuvo naudojami, pažymėjo štabo pareigūnai. Rusijos aviacija gyvosios jėgos ir technikos nuostolių nepatyrė.

Tuo tarpu čečėnų šaltiniai praneša apie mūšius kainuose aplink Šatojaus rajono centrą Argūno tarpukalnėje.

Mūšiai vyksta netoli Aslambek Šeripovo gyvenvietės už 8 kilometrų į pietryčius nuo Šatojaus. Čečėnų duomenimis, federalinės pajėgos bombarduoja kaimą, taip pat perkelia į kovos veiksmų zoną daugiau šarvuotosios technikos.

Drauge išlaipinamas desantas aukštumose prie Charsenojaus kaimo už 12 kilometrų šiaurės vakarus nuo Šatojaus ir prie Chal Kilos kaimo už 10 kilometrų į pietryčius nuo Šatojaus.

Kaip pranešė kovotojų štabas, "Šatojaus fronto vadas Chamzatas Gilajevas ir lauko vadas Baudi Bakujevas (Baudis Bakujevas) surengė pasitarimą su kitais vadais šiame rajone.

Čečėnijos šaltinių žiniomis, pagrindiniai kovos veiksmai Argūno tarpukalnėje vyksta prie Charsenojaus, Chal Kilos, Aslambek Šeripovo ir Ušakojaus kaimų už 11 kilometrų į pietus nuo Šatojaus, Šaro Argūno kaime už 12 kilometro į pietvakarius nuo Šatojaus, taip pat Ulus Kerto kaime už 10 kilometrų nuo Dubai Jurto gyvenvietės, esančios prie įvažiavimo į Argūno tarpukalnę.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Švedijoje per ginkluotą išpuolį sužeisti keturi žmonės

Švedijos pietiniame Malmės mieste keturi žmonės buvo sužeisti, iš jų vienas – kritiškai, per sekmadienio vakarą įvykdytą išpuolį, kai motoroleriais važiuojantys užpuolikai apšaudė vieną automobilį miesto centre, pranešė policija.

„Philippine Airlines“ laineris dėl incidento buvo privertas grįžti į oro uostą

Oro bendrovės „Philippine Airlines“ (PAL) laineris pirmadienį buvo priverstas grįžti į oro uostą, kai praėjus kelioms minutėms nuo skrydžio į Japoniją pradžios iš vienos ventiliacijos angos į pilotų kabiną pradėjo veržtis dūmai, pranešė aviacijos pareigūnai.

H. Clinton ir D. Trumpas susikaus pirmuosiuose TV debatuose (5)

Kandidatai į JAV prezidento postą Hillary Clinton ir Donaldas Trumpas naktį į antradienį (3.00 val. Vidurio Europos vasaros laiku) susikaus pirmuosiuose savo TV debatuose iš trijų, praneša agentūra AFP.

Po 2011 m. Dūmos rinkimų Rusijoje – trys pokyčiai (12)

Rusijoje praėjusį sekmadienį įvyko Dūmos rinkimai: absoliučią daugumą vietų laimėjo Vladimiro Putino „Vieningoji Rusija“, o į šalies parlamentą šįkart nepateko nė vienas valdantiesiems nelojalus parlamentaras. Sociologai teigia, kad nuo paskutiniųjų Dūmos rinkimų 2011-siais šalyje trys pagrindiniai pokyčiai – valstybės institucijomis pasitikima ypač mažai, politiniu gyvenimu ne tik nepasitikima, bet absoliučiai nebesirūpinama, o pagrindinių problemų sprendimo vieta ne valstybės institucijos, o telefoninė teisė.

Su B. Netanyahu susitikęs D. Trumpas žada pripažinti Jeruzalę nedaloma Izraelio sostine (4)

JAV Respublikonų partijos kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas sekmadienį per susitikimą su Izraelio premjeru Benjaminu Netanyahu pažadėjo pripažinti Jeruzalę „nedaloma“ žydų valstybės sostine, jeigu būtų išrinktas valstybės vadovu.