Čečėnijos atstatymui žadama skirti 70 mln. dolerių

Pasak jo, regionui jau išleista apie 50 mln. rublių (1,75 mln. dolerių).

Dauguma pramonės įmonių Čečėnijoje yra visiškai sugriautos, sveikatos apsauga, švietimas ir, visų pirma, energetika praktiškai neegzistuoja, sakė V. Putinas, kurį citavo Rusijos naujienų agentūra.

Rusijos vyriausybė ketvirtadienį skyrė 200 mln. rublių (7 mln. dolerių) atkurti Čečėnijos infrastruktūrai, įskaitant vandens, šilumos ir elektros energijos tiekimo sistemas. Dar 7,5 mln. rublių (263 tūkst. dolerių) suma perversta Nepaprastųjų situacijų ministerijai, už kurią bus skirstoma humanitarinė pagalba Čečėnijoje ir gretimose respublikose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Trys Paryžiaus teroristai grįžo iš Sirijos į Europą per Vengriją

Trys teroristai mirtininkai, surengę išpuolius Paryžiuje praėjusių metų lapkritį, grįžo į Europą po karo veiksmų Sirijoje vadinamuoju Balkanų maršrutu per Serbijos ir Vengrijos sieną. Tai antradienį pranešė laikraštis "Magyar Idok".

Turkijoje dėl nesėkmingo perversmo atleisti 87 žvalgybos agentūros darbuotojai (1)

Turkija dėl įtariamų ryšių su nesėkmingu liepos 15-osios bandymu įvykdyti perversmą atleido 87 žvalgybos agentūros darbuotojus, antradienį pranešė valstybinė žiniasklaida.

Rusija neigia Islandijos kaltinimus apie pavojingą bombonešio priartėjimą (6)

Maskva antradienį atmetė pranešimus apie Rusijos oro pajėgų bombonešių pavojingą priartėjimą prie Islandijos civilinio lainerio.

Žinomas režisierius: JAV prezidentą tenka rinkti iš „karo kurstytojos ir pamišėlio“ (11)

Amerikiečiams tenka nemalonus pasirinkimas per prezidento rinkimus balsuoti arba už „karo kurstytoją“ Hillary Clinton, arba už „pamišėlį“ Donaldą Trumpą, interviu, kurį pirmadienį parodė Šveicarijos televizija, sakė režisierius ir isteblišmento kritikas Oliveris Stone'as.

Osle – apgailėtinomis sąlygomis gyvenančių benamių iš Rytų Europos stovykla (21)

Šiaurinėje Oslo dalyje esančiame rajone – išdygęs palapinių miestelis, lauko kėdės, mediniai stalai ir šiukšlių krūvos. Ten lankantis tenka atidžiai dairytis, jei nenori įlipti į žmonių išmatas. Čia apie 20 žmonių gyvena sąlygomis, kurias dauguma pavadintų žeminančiomis ir apgailėtinomis, rašo Ronnie Baraldsnesas iš TV2.