Čečėnijoje vyksta intensyvūs susirėmimai

"Prasiveržti pabandė didelė, maždaug 300-500 sukilėlių grupuotė. Jie apšaudomi", teigė S. Jastržembskis.

Pasak jo, čečėnų kovotojai bando prasiveržti iš Arguno tarpukalnės į lygumą. Kaip anksčiau naujienų agentūrai "Interfax" teigė kariniai šaltiniai, sukilėliai ta kryptimi bando prasiveržti iš Arguno į Vedeno tarpukalnę.

"Sukilėliams smogia sausumos pajėgų aviacija, sraigtasparniai bei artilerija. Kontaktinė kova nevyksta", teigė S. Jastržembskis, pridūręs, jog čečėnų kovotojai patiria didelių nuostolių. Tačiau jis pripažino, kad žuvusiųjų yra ir tarp federalinių pajėgų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

JAV didina paramą Sirijai (13)

Jungtinės Valstijos padidino savo paramą Sirijai 400 mln. JAV dolerių (356 mln. eurų), tvyrojant raginimams iš Alepo miesto išgabenti sužeistuosius. Naujausias Sirijos režimo puolimas nusinešė dar 13 žmonių gyvybes, rašo „Deutsche Welle“.

V. Putinas ruošia sau dirvą: rokiruotės valdžioje turi paaiškinimą (154)

Atleidus dar vieną vyresniosios kartos politiką Kremliuje parengta vieta jaunesniam jo įpėdiniui. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas skyrė naują parlamento pirmininką, o buvusiam senosios kartos politikui patikėjo ne taip akylai visuomenės stebimą postą, praneša „The Newsweek“.

Rusijos povandeninis atomlaivis paleido dvi strategines balistines raketas (283)

Baltojoje jūroje plaukiojantis Rusijos atominis povandeninis laivas „Jurij Dolgorukij“ antradienį sėkmingai paleido iškart dvi tarpžemynines balistines raketas „Bulava“, kurių viena sprogo, o kitos mokomoji kovinė galvutė sėkmingai pataikė į salyginį taikinį Kamčiatkoje šalies rytiniame pakraštyje, pranešė Gynybos ministerija.

JAV pirmą kartą per penkis dešimtmečius paskyrė ambasadorių Kubai

Jungtinės Valstijos paskyrė Jeffrey DeLaurentis, aukšto rango pareigūną Kubos sostinėje Havanoje, pirmuoju per penkis dešimtmečius oficialiu ambasadoriumi Kubai, rašo AFP.

Paskelbs išvadas dėl MH17 tragedijos (264)

Trečiadienį Nyderlanduose bus paskelbtos Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvados.