Čečėnijoje vyksta intensyvus mūšis

Netoli Komsomolskajės gyvenvietės Čečėnijoje, į pietryčius nuo Grozno, sekmadienio rytą prasidėjo intensyvus mūšis tarp būrio Čečėnijos sukilėlių ir federalinių pajėgų dalinių. Tai sekmadienį naujienų agentūrai "Interfax" pranešė Rusijos VRM pajėgų Šiaurės Kaukaze laikinasis spaudos centras.
Sukilėliai, kurie pasinaudodami tamsa naktį nusileido nuo kalnų, nesugebėjo prasiveržti pro federalinių pajėgų užtvaras.

Kaip teigė spaudos centro atstovai, 7 val. ryto susirėmimai su sukilėliais dar tęsėsi. Čečėnų kovotojai, kurių, apytiksliais paskaičiavimais, yra ne mažiau kaip 70 žmonių, kaunasi su Jaroslavlio omonininkais, kurių pozicijas pastiprino Urus Martano laikinojo vidaus reikalų skyriaus darbuotojai.

Mūšyje pradėta naudoti ir šarvuota technika. Šiuo metu, pasak kariškių, pagrindinis uždavinys yra neišleisti sukilėlių iš apsupties žiedo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Jubiliejų švenčiantis S. Berlusconi kalba apie apgailestavimus ir apmaudą

Silvio Berlusconi ketvirtadienį švenčia savo 80-ąjį gimtadienį – toli nuo rampų šviesų, kuriomis kaip Italijos premjeras, žiniasklaidos magnatas, futbolo klubo „AC Milan“ savininkas ir spalvinga asmenybė mėgavosi dešimtmečiais.

Estija neįsileido Rusijos NTV grupės, kurią pasikvietė Talino valdžia (9)

Estijos pareigūnai neleido Rusijos televizijos kanalo NTV grupei įvažiuoti į šalį, nors rusų žurnalistus ir pakvietė Talino miesto valdžia.

Dešimtys tūkstančių žmonių Briuselyje protestavo prieš vyriausybę (7)

Dešimtys tūkstančių žmonių ketvirtadienį Briuselyje susirinko į didelę demonstraciją prieš Belgijos vyriausybės vykdomą socialinę politiką. Tai yra ketvirta didelė demonstracija nuo tada, kai prieš dvejus metus prie vyriausybės vairo stojo premjeras Charles Michel. Žmones į protestą sukvietė trys didžiausios šalis profsąjungos, informuoja agentūra AFP.

Rytų Ukrainos separatistų lyderis dėl MH17 lainerio katastrofos kaltina Kijevą (284)

Dideles teritorijas Rytų Ukrainoje kontroliuojančių prorusiškų separatistų lyderis ketvirtadienį pareiškė, kad atsakomybė už 2014-aisiais numuštą bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lainerį tenka Kijevui ir kad orlaivį sunaikinusią raketą paleido ne jo kovotojai.

P. Porošenka: Ukrainoje nėra vietos antisemitizmui (21)

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pabrėžė, kad šiuolaikinėje Ukrainoje nėra vietos antisemitizmui.