Čečėnijoje sunaikintas lėktuvas, paruoštas kovotojų vadams skristi į užsienį

Lėktuvą Jak-18, priklausiusį čečėnų kovotojams, sunaikinto federalinės pajėgos Šalio rajone.
Jungtinės federalinių pajėgų grupuotės Šiaurės Kaukaze štabas ketvirtadineį pranešė, jog šis lėktuvas buvo parengtas vienam kovotojų vadų skristi už Čečėnijos ir Rusijos ribų.

"Tai jau antras kovotojų lėktuvas, sunaikintas federalinių pajėgų pastaruoju metu", pažymėjo štabo pareigūnai.

Pasak jų, pagrindiniai kovos veiksmai vyksta už 2 kilometrų į rytus nuo Šaro Argūno gyvenvietės. Čia čečėnų kovotojai, užėmę kelias aukštumas, atkakliai priešinasi federalinei kariuomenei.

Be to, mažos ekstremistų grupės priešinasi Rošni Ču, Tangio, Gruševojės ir Komsomolskojės gyvenvietėse.

Rusijos kariuomenės artilerija trečiadienį apšaudė kovotojų grupes Komsomolskojės, Agištų, Šaro Argūno, Ca Vedeno ir Šalio apylinkėse.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Filipinų prezidentas prilygino save A. Hitleriui (2)

Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte palygino savo kovos su narkotikais kampaniją su Holokaustu ir sakė, kad išžudys tiek daug narkomanų, kiek Adolfas Hitleris išžudė žydų, praneša naujienų agentūra BBC.

H. Clinton: viena mano favoričių yra A. Merkel (10)

Demokratų kandidatė į JAV prezidento postą Hillary Clinton negaili pagyrų Vokietijos kanclerei Angelai Merkel. „Man patinka daug šalių vadovų, - pareiškė ji žurnalistams savo lėktuve. - Viena mano favoričių yra Angela Merkel, nes jis sunkiu metu buvo ypatinga ir stipri lyderė", praneša agentūra dpa.

Izraelio ir pasaulio lyderiai atsisveikina su buvusiu šalies prezidentu S. Peresu (3)

Izraelyje prasidėjo buvusio šalies prezidento Shimono Pereso laidotuvių procesija. Garbės sargybos kariai išnešė Sh.Pereso karstą iš parlamento pastato ir įkėlė jį į automobilį. Jie taip pat palydėjo iki automobilio velionio eksprezidento artimuosius.

Maskvos slepiama tiesa rodo naują V. Putino kryptį (191)

Prezidentas Vladimiras Putinas sparčiai formuoja iš Rusijos valstybę už įstatymo ribų. Kaip viena iš penkių nuolatinių Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos narių, Rusija yra prisiėmusi ypatingą atsakomybę gerbti tarptautinę teisę. Tačiau V. Putino elgesys Ukrainoje ir Sirijoje pažeidžia ne tik taisykles, kurių tikslas skatinti taiką, o ne konfliktą, bet paprasčiausią žmogišką padorumą.

Prancūzų naikintuvai pradės misiją prieš „Islamo valstybę“ papildyta  (11)

Prancūzų naikintuvai penktadienį pakilo iš lėktuvnešio „Charles de Gaulle“ ir pradėjo operaciją prieš džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) kovotojus Irako šiauriniame Mosulo mieste, pranešė vienas pareigūnas.