Čečėnijoje suimtas pulkininkas, mėginęs išvežti į saugią vietą penkis kovotojus

Divizijos vado pavaduotoją darbui su kariais pulkininką Savčenką sulaikė Čečėnijoje teisėsaugininkai, kai jis mėgino išvežti į saugią vietą penkis kovotojus.
Prison
Kaip pranešė agentūrai "Interfax" kariniai pareigūnai, pulkininkas mėgino išvežti į saugią vietą tris arabus ir du čečėnus. Turimais duomenimis, už savo paslaugas pulkininkas paprašė iš kiekvieno jų po 5 tūkst. dolerių.

Viename kontrolės postų automobilis, kuriame buvo karininkas ir penki samdiniai, buvo sustabdytas. Arabai ėmė šaudyti. Per susišaudymą samdiniai arabai buvo nukauti, čečėnai paimti į nelaisvę. Pulkininkas Savčenka areštuotas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Apklausa: H. Clinton didina populiarumo persvarą prieš D. Trumpą

Likus kiek daugiau negu dviem savaitėms iki JAV prezidento rinkimų demokratų kandidatė Hillary Clinton, padidinusi populiarumo persvarą prieš respublikoną Donaldą Trumpą, didina savo pastangas sustiprinti savo pozicijas svarbiose svyruojančiose valstijose ir įtvirtinti savo pranašumą.

Per Lenkiją ritasi nauja protestų banga (2)

Lenkijoje sekmadienį šimtai juodai apsirengusių moterų vėl išėjo į miestų gatves protestuoti prieš konservatorių vyriausybės mėginimus sugriežtinti šalyje galiojančius abortų įstatymus, kurie ir taip yra vieni griežčiausių Europoje.

Ispanijoje konservatoriai formuos mažumos vyriausybę

Ispanijos socialistai sekmadienį balsavo už tai, kad konservatoriams būtų leista sudaryti mažumos vyriausybę, – tikimasi, jog tai padės išeiti iš ilgai užsitęsusios politinės aklavietės ir išvengti trečiųjų rinkimų, skelbia agentūra AFP.

JAV nori izoliuoti „Islamo valstybę" ir jos Sirijos bastione Rakoje (5)

JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris spaudžia pradėti puolimą prieš „Islamo valstybės" (IS) džihadistus jų Sirijos bastione Rakoje, praneša agentūra AFP.

Prancūzijoje migrantai pradeda evakuotis iš Kalė „Džiunglių“ stovyklos (9)

Migrantai pirmadienį paryčiais pradėjo rinktis Prancūzijos pareigūnų nustatytose oficialiuose punktuose, ruošiantis visiškai evakuoti „Džiunglėmis“ pramintą neteisėtą stovyklą šiauriniame Kalė uostamiestyje, pranešė vienas ten esantis naujienų agentūros AFP žurnalistas.