Čečėnijoje palaidota 800 kovotojų

Čečėnijos Komsomolskojės kaime federalinės pajėgos baigė pagrindinius griuvėsių valymo darbus, o iš griuvėsių ištraukta ir palaidota 800 čečėnų kovotojų.
Apie tai trečiadienį informavo Rusijos vyriausybės įgaliotojo atstovo Čečėnijoje spaudos tarnyba.

Žuvę čečėnai priklausė lauko vado Ruslano Gelajevo būriui ir kovo mėnesį priešinosi federalinėms pajėgoms.

"Minų lauke, kuris yra už Komsomolskojės, rasti dar 370 kovotojų kūnai. Artimiausiu metu pionieriai imsis išminuoti šią teritoriją", pažymėta spaudos tarnyboje.

Į Komsomolskojės kaimą jau sugrįžo apie 100 vietos šeimų. Žmonės pradeda atstatyti sugriautus namus, o Nepaprastųjų situacijų ministerijos darbuotojai tiekia kaimui vandenį ir maisto produktus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Politologas: V. Putinas per kvailumą parodė savo tikrąjį veidą (140)

Atrodo, kad Europos Sąjunga sankcijas Rusijai pratęs, nes Vladimiras Putinas per kvailumą pasauliui rodo savo tikrąjį veidą kaip tik tuo metu, kai Vakarai ima svarstyti, kad gal jis visai protaujantis žmogus, LRT RADIJUI sako politikos mokslų profesorius iš Rutgerso universiteto Alexanderis Motylas.

A. Carteris: rengiamasi izoliuoti IS tvirtovę Raką (13)

JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris antradienį teigė, kad JAV vadovaujama koalicija „ruošia dirvą“ Rakos miesto, vadinamo grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) tvirtove Sirijoje, izoliavimui, praneša naujienų agentūra AFP.

JAV ambasadoriaus rezidencija Maskvoje apmėtyta petardomis (30)

Antradienį prie JAV ambasadoriaus rezidencijos Maskvos centre buvo sulaikyti trys partijos „Kita Rusija“ aktyvistai, praneša naujienų agentūra „Interfax“.

Vengrai prašo Rusijos pasiaiškinti dėl žeminančių komentarų apie 1956 m. sukilimą (143)

Budapeštas antradienį iškvietė Maskvos ambasadorių įteikti notos dėl Rusijos televizijos laidoje išsakytų Vengriją žeminančių komentarų, aiškinant apie 1956 metų sukilimą Vengrijoje prieš sovietinę komunistų valdžią.

Irake islamistai sudegino gyvus devynis dezertyrus (12)

Teroristinė „Islamo valstybės“ (IS) grupuotė nubaudė mirties bausme devynis savo narius, mėginusius bėgti iš karo veiksmų zonos Mosule. Tai antradienį pranešė „Iraqi News“.