Čečėnijoje gali būti įvestas tiesioginis prezidento valdymas

Laikinasis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas mano, kad Čečėnijoje gali būti įvestas tiesioginis prezidento valdymas.
Vardydamas uždavinius, iškilusius federalinei valdžiai Čečėnijoje, V. Putinas interviu, išspausdintame penktadienį laikraštyje "Komersant", sakė: "Visus, kurie su ginklu yra kalnų olose - išvaikyti ir sunaikinti. Po prezidento rinkimų, galimas dalykas, įvesti tiesioginį prezidento valdymą porai metų".

Be to, laikinasis prezidentas mano, kad Čečėnijoje taip pat būtina "atgaivinti ūkį, rūpintis socialiniais reikalais, parodyti, kad galima normaliai gyventi...".

V. Putinas mano, jog respublikoje reikia sukurti vietos elitą, kuris suprastų, kad Čečėnijai naudinga likti Rusijos sudėtyje".

"Šiandien jokių kalbų apie kokį nors kitą statusą už Rusijos ribų nėra ir negali būti", pareiškė laikinasis Rusijos prezidentas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

MH17 lainerio katastrofos tyrėjai paskelbė dviejų įrašytuose pokalbiuose girdimų rusų vardus (120)

Olandų prokurorai trečiadienį pirmą kartą per ilgą oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lainerio katastrofos tyrimą paskelbė dviejų rusakalbių vyrų vardus, tyrėjams nustačius, kad lėktuvą numušusi raketa buvo atvežta iš Rusijos.

Per metus D. Trumpo turtas sumažėjo 800 mln. dolerių (3)

„Dalis mano grožio yra ta, kad esu labai turtingas“, - kadaise sakė verslininkas ir Respublikonų partijos kandidatas rinkimuose į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas. Tačiau, remiantis žurnalo „Forbes“ duomenimis, jis yra daug mažiau turtingas nei buvo prieš vienerius metus, skelbia naujienų agentūra BBC.

Katalonijos lyderis žada 2017-ųjų rugsėjį organizuoti referendumą dėl nepriklausomybės (5)

Ispanijos šiaurės rytuose esančios Katalonijos vadovas trečiadienį pareiškė, kad 2017 metų rugsėjį organizuos referendumą dėl regiono nepriklausomybės.

MH17 tragedijos išvados išjudino Kremlių: pasipylė naujos versijos (587)

MH17 reiso lėktuvas buvo numuštas raketa, atgabenta iš Rusijos. Olandų tyrėjams paskelbus ataskaitą apie „Malaysia Airlines“ MH17 reiso lėktuvą, kuris 2014 m. buvo numuštas virš Rytų Ukrainos, Rusijos dezinformavimo aparatas ims dirbti visu pajėgumu, teigia CNN apžvalgininkas Markas Galeottas.

JAV Senatas panaikino B. Obamos veto dėl Rugsėjo 11-tosios aukų artimųjų galimybės paduoti į teismą Saudo Arabiją (6)

JAV Senatas trečiadienį didžiąją balsų dauguma panaikino prezidento Baracko Obamos veto teisės aktui, kuris leistų Rugsėjo 11-osios teroro aktų aukų artimiesiems paduoti į teismą Saudo Arabiją.