Čečėnijoje aktyvėja sukilėlių grupių veiksmai

Kaip sekmadienį naujienų agentūrai "Interfax" pranešė jungtinės grupuotės štabo atstovai, padažnėjo pasalos rusų karių kolonų judėjimo maršrutuose bei karinių postų apšaudymai. Be to, čečėnų kovotojai toliau bando patekti į gyvenvietes, ypač Čečėnijos pietuose, siekdami papildyti atsargas.

Štabo atstovų duomenimis, per praėjusią parą sukilėlių susitelkimus ir pozicijas aktyviai puolė artilerija. Kariškiai sakė, kad intensyviausi smūgiai teko taikiniams Ca Vedeno, Tangi Ču, Belgatojaus, Centorojaus, Alerojaus ir Bešilerzojaus kaimų apylinkėse. Prie Belgatojaus, štabo duomenimis, buvo sunaikinti 17 sukilėlių.

Laikinasis Rusijos VRM spaudos centras Šiaurės Kaukaze pranešė, kad per praėjusią parą laikinųjų vidaus reikalų skyrių Čečėnijoje darbuotojai atliko 10 operatyvinių-profilaktinių užduočių Šelkovskajos, Grebenskojos, Gudermeso, Pravoberežnajos, Terskajos, Samaškių, Šalažių, Komsomolskajės bei Urus Martano gyvenvietėse, kurių metu buvo apžiūrėti 1300 automobilių, patikrinti daugiau kaip pusantro tūkstančio asmenų bei nustatyti 103 administraciniai teisės pažeidimai.

Buvo sulaikyti keturi žmonės, konfiskuota ginklų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

A. Carteris: rengiamasi izoliuoti IS tvirtovę Raką (12)

JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris antradienį teigė, kad JAV vadovaujama koalicija „ruošia dirvą“ Rakos miesto, vadinamo grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) tvirtove Sirijoje, izoliavimui, praneša naujienų agentūra AFP.

JAV ambasadoriaus rezidencija Maskvoje apmėtyta petardomis (29)

Antradienį prie JAV ambasadoriaus rezidencijos Maskvos centre buvo sulaikyti trys partijos „Kita Rusija“ aktyvistai, praneša naujienų agentūra „Interfax“.

Vengrai prašo Rusijos pasiaiškinti dėl žeminančių komentarų apie 1956 m. sukilimą (136)

Budapeštas antradienį iškvietė Maskvos ambasadorių įteikti notos dėl Rusijos televizijos laidoje išsakytų Vengriją žeminančių komentarų, aiškinant apie 1956 metų sukilimą Vengrijoje prieš sovietinę komunistų valdžią.

Irake islamistai sudegino gyvus devynis dezertyrus (12)

Teroristinė „Islamo valstybės“ (IS) grupuotė nubaudė mirties bausme devynis savo narius, mėginusius bėgti iš karo veiksmų zonos Mosule. Tai antradienį pranešė „Iraqi News“.

Rusija tvirtina pratęsianti moratoriumą Alepo bombardavimui (31)

Maskva antradienį pranešė, kad Rusijos ir Sirijos karo lėktuvai nerengė antskrydžių virš Alepo miesto pastarąsias septynias paras ir kad laikomasi moratoriumo bombardavimui.