Čečėnai puldinėja federalines pajėgas

Čečėnų kovotojai vis aktyviau rengia diversijas prieš federalines pajėgas Čečėnijoje.
Kaip antradienį pranešė Rusijos VRM laikinasis štabas, ekstremistai, kurie slapstosi federalinių pajėgų užimtuose rajonuose, dėdamiesi esą taikūs gyventojai, "vis aktyviau apšaudo federalinių pajėgų kontrolės postus ir pozicijas" iš snaiperių šautuvų ir granatsvaidžių. Pirmadienį Čečėnijos Naurskajos rajone iš granatsvaidžio buvo apšaudyta milicijos mašina. Per laimingą atsitiktinumą niekas iš milicininkų nenukentėjo.

VRM štabo pareigūnai pažymėjo, kad vis dažniau minuojami keliai, kuriais važiuoja karinės kolonos.

"Kovotojų rėmėjai respublikoje skleidžia gandus apie galimą kovotojų formuočių kontrpuolimą Rusijos prezidento rinkimų išvakarėse", pažymėjo teisėsaugos struktūrų atstovai.

Jie taip pat pranešė, jog čečėnų formuočių lyderiai "iš anksto susitarė dėl didelių partizanų veiksmų Čečėnijos šiaurėje ir lygumų rajonuose". Šitai patvirtina tai, kad kasdien čia federaliniai daliniai randa slaptaviečių su ginklais, šaudmenimis ir maisto produktais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Paskelbs išvadas dėl MH17 tragedijos (12)

Trečiadienį Nyderlanduose bus paskelbtos Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvados.

D. Trumpas rado priežastį, kodėl nesužibėjo kovoje su H. Clinton (18)

Donaldas Trumpas apkaltino pirmuosius JAV prezidento rinkimus moderavusį Lesterį Holtą, kad šis jam buvo griežtesnis nei Hillary Clinton, praneša BBC.

Mirė buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas atnaujinta 07:16  (8)

Buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas mirė trečiadienį, praėjus apie dviem savaitėms po patirto smarkaus insulto, pranešė jo asmeninis gydytojas.

Atsistatydina Seišelių Salų prezidentas (5)

Antradienį Seišelių Salų Respublikos prezidentas Jamesas Alixas Michelis pareiškė atsistatydinąs. Kaip pranešė Seišelių naujienų agentūra, šių metų spalio 16 d. valstybės vadovo pareigas pradės eiti viceprezidentas Danny Faure.

Iš ES bėgančiai Britanijai žada geresnę ateitį: jai seksis geriau nei kontinentinei Europai (88)

Leidybos milžinės „Axel Springer“ vykdomasis vadovas Mathiasas Doepfneris teigė matantis, kad Jungtinė Karalystė (JK) linksta prie laisvesnio į rinką orientuoto modelio, kuris galėtų tapti itin patrauklia Europos Sąjungos (ES) alternatyva.