Bushas pradeda kovą su Gore

G. Bushas, kuris jau irgi užsitikrino Respublikonų partijos paskyrimą kandidatu į prezidentus, priekaištavo A. Gore dėl nenuoseklumo kampanijos finansavimo klausimu. Jis sakė, kad viceprezidentas siūlo atsisakyti nereguliuojamų "popierinių pinigų" naudojimo rinkimų kampanijose, o pats ketina vadovauti savo partijos vajui surinkti 35 mln. dolerių tokių lėšų.

"Amerika nesiduos mulkinama ir atskirs retoriką nuo tikrovės", sakė G. Bushas maždaug 200 jį sveikinusių rėmėjų miniai. Jis kalbėjo prie Nacionalinės amerikietiškojo futbolo lygos treniruočių centro. G. Bushas dalyvauja savo kampanijos renginiuose Kolorado, Vajomingo ir Jutos valstijose, kuriose penktadienį numatyti pirminiai rinkimai.

A. Gore paragino savo varžovą respublikoną atsisakyti vadinamųjų "popierinių pinigų" - neribojamų aukų partijoms, kurias šios panaudoja savo kandidatų kampanijai.

"Jam tereikia priimti šį iššūkį be sąlygų, be išankstinių reikalavimų. Jam tereikia pasakyti "taip". Uždrausti visus popierinius pinigus šioje kampanijoje", sakė A. Gore.

G. Bushas savo kalboje ir vėliau įvykusioje naujienų konferencijoje padėkojo J. McCainui už dalyvavimą kampanijoje. Anksčiau ketvirtadienį Arizonos valstijos senatorius sustabdė savo kampaniją, patyręs didelių nuostolių per superantradienį, kurio metu pirminiai rinkimai ir partijos konventai vyko 13 valstijų ir teritorijų.

"Jis vedė sunkią kampaniją už tai, kuo tiki. Aš labai vertinu jo norą išeiti į areną ir kalbėti apie klausimus, kurie neduoda jam ramybės. Žinau, kad per šias varžybas tapau pajėgesniu kandidatu. Žinau, kad šios varžybos lapkritį padės mums laimėti Baltuosius rūmus", sakė Teksaso gubernatorius G. Bushas.

Iki savo kalbos ir spaudos konferencijos G. Bushas su J. McCainu dar nebuvo susitikęs. Todėl paklaustas, ar sieks buvusio varžovo paramos jo kandidatūrai, tiesaus atsakymo nedavė.

Tačiau G. Bushas pažadėjo siekti patraukti tuos, kurie balsavo už J. McCainą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Izraelyje stiprinamas saugumas, uždaromi keliai: ruošiamasi S. Pereso laidotuvėms (2)

Izraelyje stiprinamos saugumo pajėgos, uždaromi pagrindiniai keliai, ruošiantis penktadienį įvyksiančioms buvusio šalies prezidento Shimono Pereso laidotuvėms, į kurias turėtų atvykti daugybė pasaulio lyderių.

Somalio sostinėje per sprogimą žuvo trys žmonės

Ketvirtadienį Somalio sostinėje Mogadiše per bombos sprogimą žuvo trys žmonės. Kaip pranešė Anatolijos naujienų agentūra, atsakomybę už šį teroro aktą prisiėmė islamistinė „Al Shabaab“ grupuotė – „Al Qaeda“ filialas šalyje.

Perspėja dėl islamistinių organizacijų: paskutinė rugsėjo diena gali tapti siaubinga (62)

Kaip praneša Rusijos užsienio reikalų ministerija, kelios organizacijos, tarp jų ir islamistinės, rugsėjo 30 d. ketina surengti „pasaulinę pykčio ir protesto dieną“. Užsienyje esantys Rusijos piliečiai įspėjami dėl galimų ekstremistų išpuolių.

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (16)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.