Britų laikraščiai Hopkinsą vadina išdaviku

Britų bulvariniai laikraščiai penktadienį mirga antraštėmis "Išdavikas Hannibalas (Hanibalas)" ir "Perbėgėlis Hannibalas", kuriomis pavadinti straipsniai apie aktoriaus sero Anthony Hopkinso (Entonio Hopkinso) sprendimą tapti JAV piliečiu.
Antony Hopkins
"Express" pacitavo 62 metų velsietį A. Hopkinsą, sakiusį, jog jam patinka gyventi Kalifornijoje. Tačiau aktorius nepasakė, kodėl nusprendė atsisakyti Didžiosios Britanijos pilietybės ir tapti JAV piliečiu.

"Nenoriu apie tai kalbėti. Ačiū, kad domitės, bet tikrai nenoriu to aptarinėti", sakė "Oskaro" laureatas. Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimas jam buvo paskirtas už kanibalo, vardu Hannibalas, vaidmenį "Avinėlių tylėjime" (Silence of the Lambs).

Populiarus bulvarinis laikraštis "The Mirror" rašė, kad žmonės pietų Velso Port Tolboto mieste, kur A. Hopkinsas užaugo, visai nesidžiaugia jo sprendimu.

"Amerika gal ir labiau blizga, bet antrų namų nebūna. Jis neturėtų gėdytis vietos, kurioje užaugo", komentavo gamyklos darbininkas. Tuo tarpu pašto viršininkas sakė, kad seras Anthony nuolat kalba esąs iš Velso, bet kai reikia apsispręsti, jis pasitraukia.

"Jei atvirai, tai jis, mano nuomone, yra veidmainis", pridūrė viršininkas.

Pats A. Hopkinsas, trečiadienį prisiekęs ištikimybę Amerikai, nori aiškiai parodyti turįs tik vieną pilietybę.

"Kaip Amerikos piliečiui čia jam nebus leista naudotis diduomenės titulu, bet grįžęs į Didžiąją Britaniją jis vėl bus seru Anthony", ketvirtadienį sakė aktoriaus biografė Catherine Olem (Ketrin Olem).

Be kitų liudininkų, privačioje pilietybės suteikimo ceremonijoje dalyvavo aktorius Johnas Travolta (Džonas Travolta) ir režisierius Stevenas Spielbergas (Stivenas Spilbergas).

Gyventi į Los Andželą A. Hopkinsas persikraustė 1998 metais. Prieš tai jis kelerius metus važinėjo iš Londono į Los Andželą ir atgal.

A. Hopkinso santykiai su žmona atšalo ir ji gyvena poros name Londone, kuriame anksčiau šiais metais buvo kilęs gaisras. Ugniagesiai išgelbėjo daugumą aktoriaus apdovanojimų, taip pat ir "Oskarą".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Bręstantys pokyčiai Prancūzijoje: šalies vairas gali atitekti M. Thatcher gerbėjui (53)

Jei JAV rinkimų kampanija jus varo į neviltį, galbūt verta atkreipti dėmesį į Prancūzijos prezidento pirminių rinkimų kampaniją. Prieš savaitę centro dešiniosios pakraipos Prancūzijos žurnalas „Le Point“ visą numerį paskyrė Margaret Thatcher palikimui ir viršelio antraštėje iškėlė klausimą, ar „tečerizmas“ nėra geriausia platforma 2017 m. prezidento rinkimams, „Weekly Standart“ rašo tarptautinių santykių ekspertas Daliboras Rohacas.

Nuo pirmadienio iš migrantų „Džiunglių“ stovyklos Prancūzijoje bus iškeldinami jos gyventojai (4)

Nuo pirmadienio bus iškeldinami „Džiunglėmis“ pramintos migrantų stovyklos, įsikūrusios Prancūzijos šiaurinėje pakrantėje, gyventojai. Iškeldinus migrantus, stovykla bus sugriauta, penktadienį pranešė Prancūzijos institucijos, skelbia agentūra AFP.

Kirkuke IS džihadistų snaiperis nušovė irakiečių žurnalistą, per antskrydį žuvo 15 moterų (9)

Irako Kirkuko mieste penktadienį, per saugumo pajėgų ir grupuotės „Islamo valstybė“ kovotojų susirėmimus, džihadistų snaiperis nušovė irakiečių žurnalistą, pranešė policijos pareigūnai ir televizijos kanalas.

Lenkų gynybos ministras: Egiptas pardavė Rusijai „Mistral“ laivus už 1 dolerį (404)

Lenkijos gynybos ministras teigė turintis informacijos, kad Egiptas pardavė du Prancūzijos pagaminus „Mistral“ laivus Rusijai už simbolinę 1 dolerio kainą, praneša naujienų agentūra AP.

Maskva pratęsė paliaubas Alepe iki šeštadienio popietės (15)

Rusijos gynybos ministerija penktadienį paskelbė, kad pratęsiama „humanitarinė pauzė“ Alepe iki šeštadienio 16 val., jog civiliai ir ginkluoti sukilėliai galėtų saugiai išvykti iš miesto.