Brazilijoje per karnavalą žuvo daugiau kaip 70 žmonių

Pasigrožėti spalvingomis sambos mokyklų eitynėmis į Rio de Žaneiro miestą atvyko šimtai tūkstančių brazilų ir užsienio turistų.

Kelių policijos duomenimis, kuriuos pateikia agentūra EFE, daugiausiai avarijų įvyksta dieną, tiesiuose kelių ruožuose. Žmonės žūsta ir sužalojami dėl šiurkščių eismo taisyklių pažeidimų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (3)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.

Rusija nepaiso JAV perspėjimo: tęs bombardavimą Sirijoje (49)

Rusija ketvirtadienį pranešė tebetęsianti bombardavimo kampaniją Sirijoje, nepaisydama JAV perspėjimo, kad Vašingtonas nutrauks derybas dėl šio konflikto, jeigu Maskva nesustabdys Alepo puolimo.

Kinija perspėja Japoniją „nežaisti su ugnimi“ (3)

Kinija ketvirtadienį perspėjo Japoniją „nežaisti su ugnimi“ ginčijamuose vandenyse Pietų Kinijos jūroje – Tokijui paskelbus apie galimą patruliavimą drauge su amerikiečiais.

Netoli Niujorko – traukinys rėžėsi į platformą, pranešama apie daugiau nei 100 sužeistųjų, yra įstrigusių keleivių mažiausiai 1 žmogus žuvo (20)

Rugsėjo 29 d. rytą piko valandą Hobokene į platformą įsirėžė „New Jersey Transit“ traukinys.