Bleras susitikimą su Putinu pavadino "konstruktyviu ir sėkmingu"

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Tonis Bleras (Tony Blair) susitikimą su Rusijos prezidentu Londone pavadino "naudingu, konstruktyviu ir sėkmingu".
Pirmadienį spaudos konferencijoje po susitikimo T. Bleras sakė: "Vladimiras Putinas - vadovas, kuris pasirengęs pradėti naujus santykius su ES ir JAV".

"Putino išrinkimas Rusijos prezidentu svarbus visam Vakarų pasauliui", pabrėžė jis. T. Bleras taip pat pažymėjo, kad V. Putinas per susitikimą kalbėjo apie planus, susijusius su Rusijos ekonomikos vystymu.

"Nėra abejonių, kad apie ekonomikos reformas jis šneka mūsų kalba", pareiškė Britanijos vadovas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Antiteroristinė operacija Vokietijoje: suėmė 13 Rusijos piliečių

Vokietijos valdžia įgyvendino antiteroristinę operaciją. Pagrindiniai įtariamieji - Rusijos Federacijos piliečiai. Apie tai praneša dw.com.

Programišiai paviešino slaptą V. Putino padėjėjo planą, kaip destabilizuoti Ukrainą (5)

Programišių organizacija „KiberChunta“ praneša neva gavusi prieigą prie Rusijos prezidento Vladimiro Putino padėjėjo Vladislavo Surkovo susirašinėjimo elektroniniu paštu. Teigiama, kad šiuose nutekintuose elektroniniuose laiškuose pateikiamas priemonių, skirtų destabilizuoti viešą ir politinę situaciją Ukrainoje, planas ir dokumentas dėl Užkarpatės teritorijoje kuriamos „respublikos“.

Ispanijos policija sulaikė du imamus, įtariamus „Islamo valstybės“ populiarinimu (2)

Ispanijos vidaus reikalų ministerija pranešė, kad šalies policija sulaikė du imamus, įtariamus ginkluotos „Islamo valstybės“ (IS) grupuotės populiarinimu Ibisos saloje, praneša agentūra AP.

Prancūzijos pareigūnai rengiasi nugriauti Kalė „Džiungles“ (1)

Prancūzijos pareigūnai antradienį turi pradėti griauti „Džiunglėmis“ vadinamą Kalė migrantų stovyklą, tapusią Europos pabėgėlių krizės simboliu.

Prancūzijos lėktuvo katastrofa Maltoje užminė mįslių (3)

Maltoje pirmadienį vos pakilusio iš šios šalies tarptautinio oro uosto lengvojo žvalgybinio lėktuvo sudužimas, nusinešęs visų penkių juo skridusių žmonių gyvybes, užminė mįslių, ką konkrečiai darė šis privatus užsakytas orlaivis.