Blairas pavadino Putiną "įspūdingu" žmogumi

Šeštadienio vakarą skrisdamas į Londoną po susitikimų Sankt Peterburge, žurnalistams jis sakė manąs, kad buvęs šnipas, kuris ir po staigaus savo iškilimo liko gana paslaptinga asmenybė tarptautiniu mastu, "gana greitai mokosi".

"Jis puikiai suvokia ir susitelkia ties tuo, ko jis nori pasiekti Rusijoje", sakė ministras pirmininkas BBC televizijai.

T. Blairas yra pirmasis Vakarų šalies vadovas, nuvykęs į Rusiją susitikti su V. Putinu, kuris greičiausiai laimės po kelių savaičių vyksiančius prezidento rinkimus. Pareigūnų teigimu, Britanijos ministras pirmininkas informuos kitus pasaulio vadovus apie savo pirmuosius įspūdžius.

Pasak T. Blairo, kuriam patinka vaizduoti savo paties vyriausybę kaip pažangią jėgą, jis surado panašumų su V. Putinu, kuris, kaip ir T. Blairas, yra ketvirtą dešimtį bebaigiąs teisininkas.

"Jis nori modernizuoti šalį. Jis nori sukurti ją ateičiai. Jis nori atvesti ją į XXI amžių. Taigi, galbūt mes esame panašūs daugybe dalykų", sakė T. Blairas kitame interviu televizijai "Sky".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Vokietija ketina pasiūlyti 50 tūkst. darbo vietų pabėgėliams sirams (7)

Vokietijos valdžia iki šių metų pabaigos išleis 200 milijonų eurų, kad sudarytų 50 tūkstančių darbo vietų pabėgėliams sirams Turkijoje, Irake, Libane ir Jordanijoje. Tai šeštadienį pranešė žurnalas „Spiegel“.

Per sprogimą Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių (1)

Šeštadienį sprogus bombai Hilmendo provincijoje Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių. Tai pranešė naujienų agentūra „Xinhua“.

Buvęs Slovakijos prezidentas M. Kovačas paguldytas į ligoninę, jo būklė sunki

Buvęs Slovakijos prezidentas Michalas Kovačas paguldytas į vieną iš Bratislavos ligoninių, jo būklė sunki. Tai šeštadienį pranešė laikraščio „Novy Čas“ tinklalapis.

Per sprogimą Somalio sostinėje žuvo mažiausiai trys žmonės (3)

Šeštadienį Somalio sostinėje Mogadiše buvo užpultas restoranas, praneša „Reuters“.

Gruzijoje popiežiaus aukotose mišiose Ortodoksų Bažnyčios delegacija nedalyvavo (6)

Popiežiaus Pranciškaus pastangos pagerinti santykius su Gruzijos ortodoksais šeštadienį patyrė smūgį, kai Ortodoksų Bažnyžios patriarchatas nusprendė nepasiųsti savo oficialios delegacijos į pontifiko aukotas mišias ir pakartojo, kad ortodoksai tikintieji negali dalyvauti katalikiškose apeigose.