Baltarusijos opozicija rengia eitynes Minske

Baltarusijos opozicija ketina trečiadienį surengti didelę akciją - "Laisvės eitynes".
Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos nuomone, ši akcija rengiama siekiant "atsiskaityti už duotus pinigus" suinteresuotiems politiniams sluoksniams.

Interviu agentūrai "Interfax" išvakarėse jis pažymėjo, jog "prižiūrėtojai jau atvažiavo", turėdamas omenyje, kad atvyko kai kurių užsienio valstybių atstovai, kurių tikslas, kaip mano prezidentas, - stebėti, kaip vyks opozicijos akcija.

A. Lukašenkos nuomone JAV valstybės departamento atstovas atvyko į Baltarusiją su "iš anksto pateiktomis mintimis ir išvadomis", kaip kai kurie Vakarų atstovai atvažiuoja į Rusiją svarstyti padėties Čečėnijoje.

Drauge A. Lukašenka vylėsi, kad Minsko gyventojai nepasiduos opozicionierių raginimams dalyvauti kokiose nors akcijose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton šeimos drama: gražuolių antplūdis ir politiniai maitvanagiai (29)

„Beveik visą santuokinį gyvenimą, o ji santuokoje gyvena jau 40 metų Hillary Clinton kovojo su kaltinimais, susijusiais su jos sutuoktinio neištikimybe, - rašo „The Washington Post“. – Buvo net ir ieškinys dėl seksualinio priekabiavimo, didelio masto tyrimas ir netgi balsavimas dėl jo pašalinimo iš pareigų, o pagrindinė jam reikšta pretenzija buvo susijusi su atsisakymu pasakyti tiesą dėl santykių su Baltųjų rūmų stažuotoja.“

Daugiau nei šimtui šeimų Libijoje gresia mirti iš bado (25)

Daugiau nei šimtas šeimų, gyvenančių apsuptyje viename Libijos rajone, gali mirti iš bado, įspėjo tarptautinė nevyriausybinė žmogaus teisių gynimo organizacija „Amnesty International“.

Pakistanas: ginkluoti užpuolikai pražudė šešis civilius ir vieną policijos pareigūną

Pakistano pareigūnai praneša, kad nežinomi ginkluoti užpuolikai šalies pietvakariuose nužudė šešis civilius. Taip pat jie skelbia, kad pietinėje šalies dalyje šauliai nukovė du nužudymu įtariamus asmenis lydėjusį policijos pareigūną. Užpuolikų tikslas buvo išlaisvinti įtariamuosius, praneša AP.

Pietų Sudano kariuomenė užblokavo 100 tūkst. žmonių (4)

Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūra, kuria remiasi „Interfax“, penktadienį pranešė, kad Pietų Sudano pietryčiuose esančiame Jėjaus mieste užblokuota apie 100 tūkstančių žmonių, jiems visiems labai trūksta maisto produktų ir medikamentų.

„USA Today“ perspėja nebalsuoti už pavojingą demagogą D. Trumpą (53)

JAV dienraštis „USA Today“ nukrypo nuo įprastos praktikos ir penktadienį išreiškė palaikymą vienam iš prezidento rinkimų kampanijos dalyvių.