Babickiui taikoma kardomoji priemonė - suėmimas

A. Babickis buvo sulaikytas penktadienį Machačkaloje. Jis turėjo suklastotą pasą. Dėl to A. Babickiui iškelta baudžiamoji byla.

Kaip pranešė advokatas interviu telefonu televizijos kompanijai NTV, A. Babickis atsisakė pasirašyti tardymo protokolą.

Pasak A. Zozulios, jis kalbėjosi su savo ginamuoju, kuris paaiškino, kad suklastotą pasą jam "prievarta įdavė nežinomi asmenys".

Advokatas pripažino, jog "sunku paaiškinti", kodėl A. Babickis neišmetė šio dokumento, bet pabrėžė, kad korespondentas "nieko bendra neturi su paso padarymu".

Pasak A. Zozulios, pakeistas į Rusijos kareivius A. Babickis buvo "ne pas lauko vadų žmones". A. Babickis neatmeta galimybės, kad tai galėjo būti čečėnai, veikiantys federalinių pajėgų pusėje", sakė advokatas.

Pasak jo, po to automobilio bagažinėje jis buvo pervežtas į Machačkalą. Sulaikant A. Babickį Machačkaloje, šių žmonių greta jo nebuvo, pranešė A. Zozulia.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Meksikos įlankoje liepsnoja tanklaivis (5)

Meksikos įlankoje vieną tanklaivį sekmadienį apėmė nevaldomas gaisras degalus, o iš laivo pradėjo tekėti jo gabenti degalai, liepsnojantys ant vandens paviršiaus, pranešė pareigūnai.

Italai renkasi gyventi su tėvais (20)

Du trečdaliai 18-34 metų amžiaus italų vis dar gyvena su tėvais. Tai yra 7 mln. žmonių, rodo naujas statistikos departamento ISTAT tyrimas.

Savižudžio išpuolis Bagdade nusinešė mažiausiai 7 žmonių gyvybes (3)

Savižudžio išpuolis Irako sostinėje Bagdade nusinešė mažiausiai septynių žmonių gyvybes. Dar 19 asmenų buvo sužeisti, pranešė policija, kuria remiasi agentūra AP.

Šarlotės policija išplatino vaizdo medžiagą, kaip nušaunamas juodaodis (12)

JAV Šarlotės miesto policija paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip policininkai nušauna juodaodį vyrą. Medžiaga buvo paskelbta po to, kai politikai ir vietos protestuotojai spaudė pareigūnus tai padaryti.

Dėl „Islamo valstybės“ pasaulis stovi ant 10 karų slenksčio (594)

„Islamo valstybės“ (IS) kalifato sienos sparčiai siaurėja, teroristinės organizacijos tvirtovės Irake ir Sirijoje viena po kitos žlunga. JAV vadovaujamas karas pasiekė tokią stadiją, kai kyla klausimų, kas bus toliau. Kaip rašo washingtonpost.com, regis, atsakymas akivaizdus – kils daugiau karų.