Babickis gyvas, tačiau tiksli jo buvimo vieta nežinoma

 (1)
Šiandien tiksliai žinoma, kad "Laisvės" radijo korespondentas Andrejus Babickis gyvas.
Tai antradienį pareiškė Rusijos spaudos, televizijos ir masinių komunikacijos priemonių ministras Michailas Lesinas.

Jo žodžiais, šiandien federalinės pajėgos neturi informacijos apie tikslią A. Babickio buvimo vietą, tik žinoma, kad jis yra Čečėnijoje.

"Maža to, esama operatyvios informacijos, kad patys čečėnai naudoja jį kaip priedangą, nes suprantama, jog toje vietoje, kur bus laikomas Babickis, Rusijos pajėgos nepradės agresyvios kovos su banditais, nes gali jį užmušti, o niekas už tai atsakomybės nenori prisiimti", tiesioginiame radijo stoties "Echo Moskvy" eteryje antradienį sakė ministras.

M. Lesinas pabrėžė, kad "Babickiui nebūtų kilę problemų, jeigu jis būtų turėjęs Rusijos akreditaciją".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Įtampa dėl MH17 tęsiasi: Nyderlandai ėmėsi veiksmų (3)

Nyderlandai iškvietė Rusijos ambasadorių pareikšti nepasitenkinimo, kad Rusija sukritikavo Olandijos prokuratūrą, vykdančią tyrimą dėl 2014 metais Rytų Ukrainoje numušto oro bendrovės „Malaysian Airlines“ lėktuvo.

Po susidūrimo su Pietų Korėjos pakrantės apsauga žuvo trys kinų žvejai

Rugsėjo 30 d. pranešta apie tris nelegaliai Pietų Korėjos teritoriniuose vandenyse žvejojusius ir per gaisrą, kilusį laive po to, kai pakrantės apsaugos tarnautojai mėgino sulaikyti šiuos asmenis paleisdami įspėjamųjų petardų į patalpą, kurioje jie slėpėsi, žuvusius kinus.

Čekijos premjeras prašo D. Britanijos sustabdyti neapykantos atakas prieš čekus (2)

Čekijos premjeras paprašė britų ministrės pirmininkės Theresos May sustabdyti smurtą prieš čekus, anot Prahos, prasiveržiantį po britų rinkėjų priimto sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos, penktadienį paskelbė jo biuras.

Šalys, kuriose lankytis pavojingiau nei slaptojoje Šiaurės Korėjoje (22)

Didžiausia slaptumo aura gaubiama Šiaurės Korėja, pasirodo, nėra ta valstybė, į kurią vykstant reikėtų daugiausia baimintis, mat esama šalių, kuriose besilankantiems turistams kyla dar didesnė rizika, rašo „The Independent“.

Princesė Charlotte Kanadoje ištarė pirmąjį žodį viešumoje (1)

Didžiosios Britanijos princesė Charlotte, kuriai vieni metai, ketvirtadienį, rugsėjo 29 dieną pirmą kartą pasakė viešą kalbą – tiksliau, žodį. Karališkosios šeimos vizito Kanadoje metu ji su savo broliu žaidė su balionais ir mažoji Charlotte pasakė žodį „pop“ – „pokšt“.