Babickis federalinių pajėgų kontroliuojamoje teritorijoje

"Yra žinių, kad A. Babickis yra Gudermeso rajone, tai teritorija, kurios mes nekontroliuojame", pareiškė trečiadienio vakarą radijo stoties "Echo Moskvy" laidoje užsienio reikalų ministras A. Maschadovo vyriausybėje Iljasas Achmadovas.

Remdamasis pokalbiu su Aslanu Maschadovu ir Turpal Ali Atgerijevu, kurie tikrino informaciją apie žurnalistą, I. Achmadovas taip pat pranešė, kad "jokio Babickio pareiškimo ir jo mainų nebuvo".

Be to, pasak I. Achmadovo, "mes neturime Maskvoje atstovybės ir ten nėra nė vieno žmogaus, kuris galėtų kalbėti oficialių Čečėnijos struktūrų vardu". Taigi Šaripas Jusupovas, kuriuo remiantis trečiadienį buvo išplatintas pranešimas, kad žurnalistas A. Babickis šiuo metu yra viename čečėnų kovotojų būryje, nėra A. Maschadovo atstovas, pabrėžė I. Achmadovas.

I. Achmadovas pranešė, kad prezidentas A. Maschadovas "pavadino provokacija" Šaripo Jusupovo pranešimą žiniasklaidai.

"Aš oficialiai visiškai neigiu visa tai, ką jis sakė, taip pat tai, kad jis yra A. Maschadovo atstovas", pabrėžė I. Achmadovas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Paskelbs išvadas dėl MH17 tragedijos (12)

Trečiadienį Nyderlanduose bus paskelbtos Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvados.

D. Trumpas rado priežastį, kodėl nesužibėjo kovoje su H. Clinton (18)

Donaldas Trumpas apkaltino pirmuosius JAV prezidento rinkimus moderavusį Lesterį Holtą, kad šis jam buvo griežtesnis nei Hillary Clinton, praneša BBC.

Mirė buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas atnaujinta 07:16  (8)

Buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas mirė trečiadienį, praėjus apie dviem savaitėms po patirto smarkaus insulto, pranešė jo asmeninis gydytojas.

Atsistatydina Seišelių Salų prezidentas (5)

Antradienį Seišelių Salų Respublikos prezidentas Jamesas Alixas Michelis pareiškė atsistatydinąs. Kaip pranešė Seišelių naujienų agentūra, šių metų spalio 16 d. valstybės vadovo pareigas pradės eiti viceprezidentas Danny Faure.

Iš ES bėgančiai Britanijai žada geresnę ateitį: jai seksis geriau nei kontinentinei Europai (88)

Leidybos milžinės „Axel Springer“ vykdomasis vadovas Mathiasas Doepfneris teigė matantis, kad Jungtinė Karalystė (JK) linksta prie laisvesnio į rinką orientuoto modelio, kuris galėtų tapti itin patrauklia Europos Sąjungos (ES) alternatyva.