Babickio kalbos vaizdo įrašas kelia daug klausimų

Kaip pareiškė interviu agentūrai "Interfax" radijo stoties Maskvos biuro direktorius Savikas Šusteris, "tai, kas įrašyta į vaizdo juostą, daro itin sunkų įspūdį". Jis pridūrė, jog visi A. Babickio kolegos tikisi, kad jis gyvas.

S. Šusteris nurodė, jog juostoje nėra įrodymų, kad siužetas buvo nufilmuotas vasario 6 dieną, kaip tai sako pats A. Babickis. "Taip pat neaiški ir vieta, kur yra Andrejus ir kas jį laiko", pabrėžė jis.

Remiantis federalinės valdžios versija, A. Babickis buvo pakeistais į kelis karius, patekusius į nelaisvę pas čečėnus.

S. Šusteris abejoja, ar čečėnai laiko žurnalistą. "Sprendžiant iš žodžių, kuriuos vartojo Andrejus, galima daryti tokią išvadą. Pavyzdžiui, Andrejus sako, kad "žmonės, kurie čia yra". "Šis teiginys verčia suklusti", paaiškina S. Šusteris. Drauge jis pridūrė, kad peržiūrint juostą iškilo ir daugiau dalykų, kurie kelia "didelį nerimą dėl A. Babickio likimo".

Drauge S. Šusteris negali tvirtai pasakyti, kad žurnalistą laiko kuri nors viena iš federalinių jėgos struktūrų.

Atsakydamas į klausimą, S. Šusteris pranešė, kad vaizdo juostą antradienio vakarą atnešė į radijo stoties biurą nežinomi žmonės, kurie ją pardavė už 300 dolerių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Pasmerktos derybos Sirijoje: išspręsti krizę yra tik dvi galimybės (15)

Pastarųjų paliaubų Sirijoje žlugimas nieko neturėtų stebinti, žurnale „The National Interest“ rašo Antounas Issa. Tiesą sakant, dauguma stebėtojų pesimistiškai vertino susitarimą dar iki tol, kai jis įsigaliojo rugsėjo 12 d. Nepaisant pastarojo meto amerikiečių, Jungtinių Tautų ir Rusijos pareigūnų patikinimų, kad paliaubas dar galima išgelbėti, sunku įsivaizduoti, kaip tai būtų įmanoma ir kiek tokios atnaujintos paliaubos tęstųsi.

Rusijoje sulaikyti policininkai, nepilnamečius naudoję kaip jauką pedofilams susekti (1)

Maskvoje sulaikyti 7 policijos pareigūnai, slaptų operacijų prieš įtariamus pedofilus metu nepilnamečius vaikus naudoję kaip jauką.

Turkija uždaro 20 radijo ir TV stočių (3)

Turkijos vyriausybė nurodė uždaryti 20 radijo ir televizijos stočių, kurios esą platina teroristinę propagandą. Anot stoties IMC TV, tai žiniasklaidos priemonės, kurios priklauso kurdams ir alavitams arba yra jų valdomos, praneša agentūra „Reuters".

Italijoje po 14 metų rasti pavogti dailininko V. van Gogho paveikslai

Italijos policijai pavyko surasti žymius dailininko Vincento van Gogho paveikslus, kurie 2002 metais buvo pavogti iš Amsterdamo muziejaus, skelbia agentūra BBC.

Rusijos antskrydžiai Sirijoje iki šiol nusinešė beveik 10 000 gyvybių (108)

Rusijos oro antskrydžiai Sirijoje, aktyvistų duomenimis, iki šiol nusinešė beveik 10 000 žmonių gyvybių, 3 800 jų - civiliai. Tarp žuvusiųjų yra ir per 900 vaikų, penktadienį pranešė Londone įsikūręs Sirijos žmogaus teisių stebėsenos biuras, kuriuo remiasi agentūra dpa.