Atsitiktine žurnalisto Boroviko žūtimi netikima

Pareiškime, išplatintame Maskvoje ketvirtadienį, J. Savostjanovas A. Boroviko žūtį sieja su jo profesine veikla.

Kandidatas į Rusijos prezidentus išskiria tą aplinkybę, kad žuvo "vienas ryškiausių Rusijos žurnalistų, be kompromisų demaskavęs korupciją, taip pat ir tarp aukščiausios valdžios atstovų".

"Keistai tragedija įvyko būtent tada, kai sensacingi straipsniai A. Boroviko vadovaujamuose leidiniuose palietė kai kurių galingiausių "šeimų" ir "klanų" interesus", sakoma J. Savostjanovo pareiškime.

Jo nuomone, "Artiomo Boroviko žūtis - tai tragedija, tokia pat, kaip ir Vladislavo Listjevo ir Dmitrijaus Cholodovo žūtis".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Bosnijos serbų lyderis dėl referendumo šaukiamas į prokuratūrą (1)

Prokurorai pirmadienį iškvietė Bosnijos serbų lyderį Miloradą Dodiką dėl prieštaringai vertinamo referendumo, kuris įvyko savaitgalį, nepaisant konstitucinio teismo draudimo.

Irane į laisvę paleista dvigubą pilietybę turinti akademikė

Irano ir Kanados pilietybę turinti antropologė Homa Hoodfar, birželį Teherane suimta ir įkalinta „saugumo sumetimais“, paleista į laisvę ir jau išvyko iš šalies, pranešė pirmadienį Užsienio reikalų ministerija.

F. Castro stebina savo pasirodymais (10)

Fidelio Castro nuotraukos pirmadienį, jau trečią kartą per mažiau nei savaitę, pasirodė šalies valstybinėje žiniasklaidoje, o tai yra labai nebūdinga Kubos revoliucijos tėvui.

Prancūzijoje sulaikytas buvęs kontržvalgybos vadovas (6)

Pirmadienį Paryžiuje buvo sulaikytas buvęs Prancūzijos kontržvalgybos vadovas Bernardas Squarcini.

Belgija: policija sulaikė nužudyto džihadisto seserį (1)

Belgijoje buvo suimta pernai metais per antiteroristinį reidą nužudyto džihadisto sesuo, jai pareikšti kaltinimai teroristine veikla. Pirmadienį tai pranešė prokuroras, skelbia naujienų agentūra AFP.