Atidarytas didžiausias pasaulyje pastatas

 (8)
Malaizijos sostinėje Kvala Lumpūre lankytojams duris atvėrė didžiausias pasaulyje dangoraižis.
Petronas Tower
Kaip pirmadienį pranešė jo savininkė valstybinė naftos bendrovė "Petronas", nuo antradienio smalsuoliai gali pakilti iki 42-ojo aukšto.

Iš viso 88 aukštų 451,9 metro aukščio pastate per dieną galės apsilankyti apie 500 žmonių.

Petronas Tower
Petronas Tower

Dangoraižis "Petronas-Tower" buvo pradėtas eksploatuoti prieš trejus metus, bet užsienio turistams ir smalsuoliams pastatas ligi šiol nebuvo prieinamas.

Pasak naftos bendrovės, Malaizijos vyriausybė pagaliau pritarė tam, kad pašaliniai asmenys galėtų lankytis didžiausiame pasaulio pastate.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Maltoje sudužęs lėktuvas skrido į Libiją su sekimo misija

Maltoje pirmadienį vos pakilęs iš šios šalies tarptautinio oro uosto sudužo lengvasis lėktuvas ir žuvo visi penki juo skridę žmonės, pranešė pareigūnai.

„Džiunglėmis" vadinamos pabėgėlių stovyklos iškeldinimas Prancūzijoje prasidėjo ramiai (1)

Priešingai nei baimintasi, „džiunglėmis" vadinamos nelegalios pabėgėlių stovyklos Šiaurės Prancūzijos Kalė mieste iškeldinimas prasidėjo ramiai. Žmonės nuo pirmadienio ryto autobusais išvežiojami į regionus visoje šalyje, informuoja agentūra dpa.

Paliaubos Alepe nieko nedavė (4)

Kelių dienų paliaubos apsiaustame Sirijos Alepo mieste, pagalbos organizacijos „Gydytojai be sienų" teigimu, nieko nedavė, praneša agentūra dpa.

Rusija kol kas nesvarsto skelbti naujų paliaubų Sirijoje (1)

Rusija pirmadienį pareiškė šiuo metu neplanuojanti paskelbti naujos humanitarinės pauzės Sirijoje, kai šeštadienį pasibaigė trumpos paliaubos karo nuniokotame Alepo mieste ir jo apylinkėse.

Vokietijos užsienio reikalų ministras: ES gali žlugti (165)

Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas Walteris Steinmeieris neatmeta Europos Sąjungos subyrėjimo galimybės. Ankstesni metai „negailestingai parodė, kad akivaizdūs dalykai, kurie dešimtmečiais buvo suvokiami kaip duotybė, sukėlė abejones“, sakė jis interviu leidiniui „Sueddeutsche Zeitung“.