Apvirtus keltui, žuvo mažiausiai 56 žmonės

Filipinuose apvirtus krovininiam keltui, mažiausiai 56 žmonės žuvo, o dar 100 dingo be žinios, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.
Crash
Mediniu keltu plaukė apie 150-200 nelegalių keleivių, o išgelbėta 79. Žvejai padėjo išgelbėti 43 žmones.

"Labai sunku nustatyti, kiek žmonių buvo kelte", sakė gynybos sekretorius Orlando Mercado (Orlandas Merkadas).

Nelaimė įvyko pačiuose šalies pietuose, apie 1 000 km nuo Manilos. Keltas plaukė iš Bongao salos Cholo uosto į netoliese esantį Malaizijos Sandakano uostą.

Dauguma keleivių buvo uždarose patalpose, o pats keltas buvo smarkiai perkrautas. Laivas apvirto tikriausiai dėl to, kad dauguma keleivių susirinko vienoje jo pusėje. Vienas keleivis nuplaukė 6 km iki Cholo ir perspėjo pakrantės apsaugą.

Kol kas neaišku, ar tarp keleivių būta užsieniečių.

Keltai yra pagrindinė transporto priemonė Filipinuose, kuriuos sudaro daugiau negu 7 tūkst. salų. Perpildyti keltai čia kasdienis reiškinys, o jų avarijos taip pat dažnos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

S. Lavrovas Mosulo operaciją Irake prilygino Alepo bombardavimui Sirijoje (8)

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas antradienį pareiškė, kad JAV parama Irako pastangoms išvaduoti Mosulą prilygsta Maskvos paramai Sirijos vyriausybei, kurios pajėgios puola sukilėlių kontroliuojamą Alepo miestą šalies rytuose.

Prancūzų darbininkai pradėjo griauti Kalė „Džiungles“

Prancūzų darbininkai, lydimi policininkų, antradienį atvyko į „Džiunglėmis“ vadinamą Kalė migrantų stovyklą ir ėmė griauti lūšnas ir palapines, kuriose gyvenę migrantai autobusais buvo išvežioti į kelis centrus įvairiose Prancūzijos vietose.

Filipinų lyderis užsienio verslui patarė „susirinkti daiktus ir keliauti“ (10)

Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte antradienį paragino šalyje veikiančias užsienio įmones, nerimaujančias dėl jo kruvino karo su nusikalstamumu, „susirinkti daiktus ir išvykti“.

J. Stoltenbergas: NATO gynybos įsipareigojimai besąlygiški (4)

NATO įsipareigojimas ginti visas savo sąjungininkes nuo bet kokios grėsmės yra „besąlygiškas“, nepriklausomai nuo to, kaip jos moka savo įnašus, pareiškė antradienį Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas.

Niujorke stebina apsinuoginusios H. Clinton statula

Pirmadienį, spalio 24 d. Niujorko Sąjungos aikštėje (Union Square) buvo pastatyta beveik nuogos demokratų partijos kandidatės į prezidentus Hillary Clinton statula.