Adamsonui vieta kalėjime, mano buvęs Latvijos premjeras

Atsistatydinęs iš Latvijos ministro pirmininko posto Andris Škėlė mano, jog po pareiškimų, kad kai kurie pareigūnai susiję su pedofilijos byla, parlamento tyrimo komisijos pirmininką Janį Adamsoną reikia pasodinti į kalėjimą.
Tai A. Škėlė pareiškė ketvirtadienį Latvijos televizijos "4-oji studija" laidoje, kai J. Adamsono vadovaujama komisija paskelbė galutinį pranešimą apie savo veiklą.

"Esu įsitikinęs, kad ponui Adamsonui teks atsakyti bent už tai, ką jis kalbėjo apie mane. Pono Adamsono vieta kalėjime", sakė A. Škėlė.

Jis pažymėjo, jog dabar ir Konstitucijos apsaugos biuras, ir prokuratūra pareiškė neturį nė vieno fakto, kuris patvirtintų, kad komisijos nurodyti vyriausybės nariai yra įsivėlę į šį nusikaltimą.

BNS jau pranešė, kad Janis Adamsonas ketvirtadienį baigiamajame pranešime nurodė šešis pareigūnas, kurie galbūt yra susiję su pedofilijos byla. Penki jų jau buvo nurodyti anksčiau. Vienas naujas asmuo - tai Rygos klasikinės gimnazijos direktorius Romanas Alijevas.

Pakartotinai nurodyta, kad su pedofilijos byla gali būti susiję šie asmenys: trečiadienį atsistatydinęs vyriausybės vadovas Andris Škėlė, teisingumo ministras Valdis Birkavas, Valstybės pajamų tarnybos vadovas Andrejus Sončikas, Latvijos pašto generalinis direktorius Aivaras Droiskis.

Savo ruožtu generalinė prokuratūra ketvirtadienį pareiškė, jog neturi faktų, liudijančių, kad šie pareigūnai gali būti susiję su pedofilijos byla.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (431)

Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Turkija vėl smogė Sirijos kurdų pajėgoms (13)

Turkija antrą kartą per mažiau nei tris paras smogė Sirijos kurdų pajėgų taikiniams šiaurės Sirijoje, šeštadienį pranešė kariškiai, kuriuos citavo valstybinė žiniasklaida.

Po įtartino radinio ir arešto Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės (17)

Londono metropolitene sugriežtintos saugumo priemonės, kai viename traukinyje buvo aptiktas įtartinas radinys ir suimtas su tuo incidentu siejamas 19-metis, šeštadienį pranešė policija

JAV gynybos sekretorius A. Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką (16)

JAV gynybos sekretorius Ashas Carteris su netikėtu vizitu atvyko į Iraką. Vizito tikslas - įvertinti Mosulo išlaisvinimo operacijos, kuria siekiama miestą išvaduoti iš grupuotės "Islamo valstybė" (IS) kontrolės, pažangą, praneša BBC.

Talino oro uostas atnaujino darbą po grasinimo susprogdinti bombą nustatytas įtariamasis (12)

Talino oro uostas keleiviai šeštadienį buvo evakuoti dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.