73 proc. rusų pritaria karui Čečėnijoje

Dabar 73 proc. Rusijos gyventojų mano, kad federalinių pajėgų puolimą Čečėnijoje reikia tęsti, o prieš mėnesį tokios nuomonės buvo 70 proc. gyventojų.
Tai agentūrai "Interfax" penktadienį pranešė Rusijos viešosios nuomonės tyrimo centras.

Duomenys buvo gauti kovo 13 dieną, apklausus 1600 suaugusių Rusijos gyventojų. Prieš tai tokia apklausa buvo surengta vasario viduryje.

Siūlymui nutraukti kovos veiksmus ir pradėti derybas su Čečėnijos vadovybe dabar pritaria 19 proc. apklaustųjų, o vasarį jų buvo 22 proc.

Aslaną Maschadovą teisėtai išrinktu Čečėnijos prezidentu laiko 15 proc. (17 proc.) Rusijos gyventojų, o priešingos nuomonės yra 63 proc. (60 proc.) apklausos dalyvių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Izraelyje stiprinamas saugumas, uždaromi keliai: ruošiamasi S. Pereso laidotuvėms (2)

Izraelyje stiprinamos saugumo pajėgos, uždaromi pagrindiniai keliai, ruošiantis penktadienį įvyksiančioms buvusio šalies prezidento Shimono Pereso laidotuvėms, į kurias turėtų atvykti daugybė pasaulio lyderių.

Somalio sostinėje per sprogimą žuvo trys žmonės

Ketvirtadienį Somalio sostinėje Mogadiše per bombos sprogimą žuvo trys žmonės. Kaip pranešė Anatolijos naujienų agentūra, atsakomybę už šį teroro aktą prisiėmė islamistinė „Al Shabaab“ grupuotė – „Al Qaeda“ filialas šalyje.

Perspėja dėl islamistinių organizacijų: paskutinė rugsėjo diena gali tapti siaubinga (59)

Kaip praneša Rusijos užsienio reikalų ministerija, kelios organizacijos, tarp jų ir islamistinės, rugsėjo 30 d. ketina surengti „pasaulinę pykčio ir protesto dieną“. Užsienyje esantys Rusijos piliečiai įspėjami dėl galimų ekstremistų išpuolių.

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (15)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.