60 žmonių iš Afganistano lėktuvo paprašė prieglobsčio

Apie tai pranešė BBC.

Pagrobimo drama laimingai baigėsi anksti ketvirtadienį, 150 lėktuve buvusių žmonių beveik nenukentėjo.

"Negaliu šio pranešimo patvirtinti ar paneigti", sakė Vidaus reikalų ministerijos atstovas spaudai. Tačiau 12 val. 45 min. Grinvičo (14 val. 45 min. Lietuvos) laiku pareiškimą parlamente turi padaryti vidaus reikalų ministras Jackas Straw (Džekas Stro).

Didžiojoje Britanijoje jau kuris laikas spėliojama, kad dauguma pagrobto lėktuvo keleivių tokiu būdu mėgino ištrūkti iš karo nualinto Afganistano ir apsigyventi pasiturinčioje britų visuomenėje.

Tokius gandus pakurstė ir lėktuvo savininkės, valstybinės Afganistano kompanijos "Ariana" direktoriaus komentarai.

Direktorius sakė, kad pagrobėjai galėjo būti susitarę su kai kuriais keleiviais ir ketino prašyti prieglobsčio. Be to, pagrobėjai ypatingai negrasino smurtu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

„Spiegel“: Vokietija slapta ruošiasi D. Trumpo prezidentavimui (2)

Vokietijos politikai ruošiasi galimam Donaldo Trumpo prezidentavimui ir slapta susitinka su jo rinkimų štabo atstovais, praneša žurnalas „Spiegel“.

Artėja lemiama valanda: „Islamo valstybėje“ kyla panika ir maištas (39)

Grafitis, atsiradęs prie mečetės Mosule, kur prieš dvejus metus „Islamo valstybės“ lyderis paskelbė apie savo kalifatą, buvo simbolinis maišto aktas, rašo „The Washington Post“.

Filipinų prezidento pareiškimai apie Hitlerį kelia didelį nerimą, sako Pentagono vadovas (5)

Pentagono vadovas Ashtonas Carteris penktadienį kritikavo „labai neraminančius“ Filipinų prezidento Rodrigo Duterte pareiškimus, kai šis savo negailestingą karą su nusikalstamumu palygino su nacių lyderio Adolfo Hitlerio pastangomis išnaikinti žydus.

Vakarų Krante nušautas Izraelio saugumo pajėgų narį peiliu sužeidęs palestinietis

Okupuotame Vakarų Krante esančiame Kalandijos mieste vienas Izraelio saugumo pajėgų narys penktadienį buvo sunkiai sužeistas peiliu, o jį užpuolęs palestinietis nukautas, pranešė policijos atstovė.

Jungtinėse Valstijose pateiktas pirmas ieškinys prieš Saudo Arabiją dėl Rugsėjo 11-osios teroro aktų (8)

Amerikietė, netekusi vyro per Rugsėjo 11-osios teroro aktus, padavė Saudo Arabiją į teismą, praneša naujienų agentūra „Bloomberg“.