Psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis

 (28)
Bene didžiausias streso šaltinis – mūsų pačių kova su savimi. Kai man pacientas sako, kad nori nugalėti save, visada klausiu: „O kas tuomet laimės?“ Atsakymas toks akivaizdus, kad paprastai jo pasakyti garsiai liežuvis neapsiverčia. Juk aš pats ir pralošiu.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Dienos citata

apie specialybes, kurias įgijus neliekama be darbo, pasakojo karjeros specialistė G. Kalvaitienė

Šiais metais išleidome virš 200 specialistų. Bet jie visi sėkmingai daro karjerą užsienyje, nors ryšių su Lietuva nenutraukia – pinigus parvežą į Lietuvą. Jūrininkas kuria gerovę Lietuvoje, nes uždirbtus pinigus išleidžia Lietuvoje. Tai labai didelis skirtumas nuo emigranto – emigrantas išvažiuoja ir gerovę kuria kitai valstybei, o jūrininkas – savo valstybei

Apie bendravimo sunkumus pasakojo Vilniuje gyvenantis laisvai samdomas žurnalistas ir aplinkosaugos konsultantas iš Rumunijos Raulis Kazanas

Man reikia prisitaikyti prie Baltijos – šiaurės mentaliteto. Aš iš romaniškos šalies, iš Balkanų, kur visi rėkia, reiškia jausmus. Lietuvoje žmonės uždaresni, santūresni, per daug nešneka. Aš dar kol kas nelabai moku lietuviškai, bet, išėjęs iš namų, nedaug tą kalbą ir vartoju – žmonės tiesiog nelabai komunikuoja.

Komunikacijos ir įtakos meno ekspertas Owenas Fitzpatrickas sakė Rytų Europoje lyderystės forume „Forum One“

George'as Bushas jaunesnysis per Rugsėjo 11-osios įvykius pateikė vieną labai gerą pavyzdį. Jis pasakė: „jūs arba su mumis, arba prieš mus“. Jeigu norite, kad žmonės sektų jumis, turite nurodyti, ko nenorite, kad jie darytų ir priešpastatyti tai, ką norite, kad jie darytų.

A. Mamontovas apie lietuvių požiūrį į „Euroviziją“ (4)

Kartais atrodo, jog mums Lietuvoje „Eurovizija“ yra nacionalinė tragedija. Mes taip norime laimėti ir sykiu taip to nelinkime savo atlikėjams, atvirkščiai, linkime, kad jie prasmegtų, paslystų. Tai yra nacionalinė tragedija – amžinas neapsisprendimas, ko mes iš tikrųjų norime: ar linkime atlikėjui gero, ar linkime, kad jis prasmegtų skradžiai žemę.

Sako Baltarusijos prezidentas A.Lukašenka

Jei Lietuva nori su mumis bendradarbiauti ir jei Lietuva atsikratys kažkokio spaudimo iš šalies, mes sukursim tokius santykius, kokių iš mūsų nori mūsų tautos, ir ne tik tautos - politinis elitas ir jūsų, ir mūsų.