Žudikai vos tilpo teismo salėje

Vilniaus apygardos teismas ėmėsi Lietuvoje bene didžiausios žudikų gaujos bylos.
Vakar prieš teismą stojo net 21 teisiamasis - jie kaltinami nužudymais, pasikėsinimais nužudyti, plėšimais, neteisėtu ginklų laikymu bei kitais sunkiais nusikaltimais.

Šios gaujos vadeiva 44 metų Valerijus Januškevičius kaltinamas su bendrininkais nužudęs 13 žmonių. V.Januškevičiui yra pateikta kaltinimų pagal daugiau nei 30 bylos epizodų.

Vien vardydamas prokuratūros jam inkriminuojamus Baudžiamojo kodekso straipsnius, teismas sugaišo apie 10 minučių.

Vedant teisiamuosius į salę, teismo koridoriai buvo pilni ginkluotų policininkų. Kaukėti, automatais ginkluoti ir neperšaunamomis liemenėmis vilkintys antrojo vidaus pulko kariai stebėjo aplinką prie lauko durų, saugojo visus išėjimus iš teismo salės.

Gaujos narius saugojo apie 30 policijos pareigūnų. Su teisiamaisiais jie užėmė daugiau nei pusę didžiosios teismo salės.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Emigracija: buvo išsigelbėjimas, tapo tragedija (19)

Per dešimtmetį mūsų padaugės iki 3,5 mln. Tokiais nerealiais tikslais ir bendromis frazėmis grįsta politikų kol kas tik popierinė kova su didžiausiu mūsų valstybės iššūkiu – demografiniu nuosmukiu.

Tokių stebuklų dar nėra buvę: kuo gali virsti karinė slėptuvė (96)

Pajūrio regioniniame parke – nemažai įvairių „stebuklų“, kai draustiniuose visais būdais stengiamasi įrodyti buvusios sodybos faktą ir pasinaudoti vienintele galimybe ten statyti namus. Pavyzdžiui, oficialiai kaip rūsį bandoma įregistruoti ir buvusius karinius įtvirtinimus arba slėptuvę.

Vilniuje atnaujinamos gyventojų perspėjimo sirenos (8)

Vilniaus savivaldybė sostinėje ketina atnaujinti dar 13 perspėjimo sirenų.

Oro gynybos sistemoms Lietuva planuoja išleisti per 100 mln. eurų (177)

Vidutinio nuotolio norvegiškoms ir amerikietiškoms oro gynybos sistemoms NASAMS Lietuva planuoja išleisti daugiau nei 100 mln. eurų.

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (246)

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Augulienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.