Žemdirbiai blokuoja Kalvarijos pasienio postą

 (6)
Protestuojantiems žemdirbiams savo technika užblokavus kelis svarbius kelius, ketvirtadienį nutrūko eismas per Kalvarijos pasienio postą.
Šis postas yra nuo Talino einančios tarptautinės automagistralės "Via Baltica" vartai į Lenkiją.

Ketvirtadienį apie 11 valandą Marijampolės rajono Kalvarijos mieste pagrindinėje sankryžoje buvo sustatytos žemdirbių transporto priemonės.

Jau prieš tai buvo užblokuoti kiti link sienos einantys keliai: Kaunas - Marijampolė prie Ąžuolų Būdos ir Skriaudžių bei Vilnius-Prienai-Marijampolė Ilgiškėliuose.

Suvalkijos žemdirbiai jau kelinta savaitė protestuoja, nepatenkinti cukrinių runkelių perdirbimo tvarka. Derybos su Vyriausybe tebevyksta.

Protestuojantys žemdirbiai leidžia pravažiuoti lengviesiems automobiliams ir autobusams, tačiau stabdo ir neleidžia pravažiuoti krovininiams vilkikams.

Kaip informavo Pasienio policijos departamentas, Kalvarijos pasienio poste transporto eilių nėra. Lenkų pasieniečiai jau yra įspėti, kad Lietuvoje blokuojamas Kalvarijos pasienio postas, ir siūloma susilaikyti nuo kelionių per šį postą.

Pasieniečiai tikisi, kad vilkikai su greitai gendančiais produktais bus praleisti, kiti vilkikai stabdomi dar neprivažiavus blokuotos kelio vietos. Automobiliai statomi šalikelėse, aikštelėse prie degalinių

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Konservatorius A. Navickas seka A. Pitrėnienės pėdomis: klaidos bado akis (117)

Feisbuke išplitęs švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės lankstinukas su klaida žodyje „ačiū“, panašu, ne vienintelis neraštingumo pavyzdys šios rinkimų kampanijos metu. DELFI pasiekė laiškas su konservatoriaus, ilgamečio redaktoriaus Andriaus Navicko reklamine skrajute.

Policija sako pasiekusi rimtų poslinkių tyrime dėl kibernetinių atakų prieš institucijų tinklalapius (1)

Policija teigia pasiekusi rimtų poslinkių ikiteisminiame tyrime dėl plataus masto kibernetinių atakų, šį pavasarį įvykdytų prieš Lietuvos valstybės institucijų tinklalapius.

Prabilo dar vienas brolis iš Komskių šeimos: pateikė tragiškos medžioklės detalių (793)

Antradienį pasieniečių šuns Ramzio nušovimu pasibaigusiai medžioklei vadovavo medžiotojų klubo „Rambynas“ vadas Zenonas Komskis – vienas iš brolių Komskių ketverto. Jis DELFI tvirtino, kad šuo nušautas ne iš piktybiškų paskatų.

Nyderlanduose gyvenantys lietuviai sumišę: gavo tik vieną biuletenį (50)

DELFI gavo skaitytojos laišką, kuriame moteris piktinasi balsavimo užsienyje nesklandumais. Nusprendusi balsuoti paštu ir gavusi reikalingus dokumentus ji apstulbo: voke biuletenio balsavimui vienmandatėje rinkimų apygardoje – nebuvo. Lietuvos ambasada Nyderlanduose jai paaiškino, kad šis biuletenis vėluoja, tačiau rinkėja piktinasi: kaip taip gali būti, ar tai konspiracija? „Gerai, kad aš pastabi ir pasigedau to biuletenio, bet juk dauguma net nepastebės“, – svarsto ji.

„Istorijos detektyvai“. Ko dabartiniai diplomatai gali pasimokyti iš 1918 metų Lietuvos? (1)

Sąjunga su Saksonija, bendra valstybė su Kuršu, Britanijos protektoratas, bendra Lenkijos ir Lietuvos valstybė ar atkurta Didžioji kunigaikštystė kartu su Baltarusija, - visi šie Lietuvos ateities variantai buvo svarstomi 1918-1920 metais.