Žemaičių pikete - antisemitiniai motyvai

 (8)
Antradienį Žemaitijos visuomeninio parlamento atstovai Vilniuje paeiliui piketavo prie Prezidentūros, Vyriausybės ir Teisingumo ministerijos.
Apie 40 piketo dalyvių vadovauja Žemaitijos visuomeninio parlamento koordinatorius Justinas Burba.

Savivaldybės leistų piketų iniciatoriai vardijo kuo įvairiausius tarpusavyje nesusijusius reikalavimus.

Reikalaujama apginti 1200 "Litoda" darbininkų, kurie palikti likimo valiai, negauna atlyginimų.

Taip pat priešinamasi planams uždaryti nuostolingą Skuodo geležinkelio atšaką, reikalaujama leisti gaminti biokurą iš rapso, perpus sumažinti kelto kainas, keliantis automobiliu iš Klaipėdos į Kuršių neriją, o pensininkus ir vaikus apskritai kelti nemokamai.

J. Burba sakė kito kelio be piketų Vilniuje nematąs.

"Savo gamyklą atisėmiau po dešimto streiko, vadinasi, teisybė yra", sakė jis. Pasak jo, gamykla iš jo buvo atimta dėl "žydų antstolių korupcijos".

J. Burbos vadovaujami piketuotojai panašiai kaip ir antradienį jau yra piketavę Vilniuje prie valdžios įstaigų.

Žemaitijos visuomeninio parlamento atstovai birželio 13 dieną rengs piketus prie Seimo ir Generalinės prokuratūros.

Žemaitijos visuomeninio parlamento atstovai skelbiasi giną Telšių, Tauragės ir Klaipėdos apskričių darbininkų interesus. Liepos 8 dieną jie ketina surengti steigiamąjį suvažiavimą.

Klaipėdos verslininkas J. Burba prieš kelerius metus pagarsėjo dėl savo idėjos gaminti biokurą. Dėl finansinių pažeidimų jam buvo iškelta baudžiamoji byla, ir jis kurį laiką slapstėsi nuo teisėsaugos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

V. Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą (3)

Rusijos verslininkas, didžiausias bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas skųs penktadienį priimtą Maskvos arbitražo teismo sprendimą nutraukti jo daugiau kaip 40 mlrd. rublių vertės ieškinio Lietuvai nagrinėjimą.

Kadenciją baigianti ministro patarėja džiaugiasi sugebėjimais šokti aplink stulpą (33)

Aplinkos ministro Kęstučio Trečioko patarėja, taip pat atstovė spaudai Simona Liaudanskytė kadenciją baigia socialiniame tinkle bei savo tinklaraštyje paskelbtais gana įdomiais pasisakymais. Ji teigė išbandžiusi vertikalią gimnastiką arba kitaip šokius aplink stulpą ir dalinasi savo įspūdžiais.

Politologas: „valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija bus labai trapi (20)

„Valstiečių“ ir socialdemokratų koalicija būtų labai trapi dėl nedidelės daugumos Seime, sako apžvalgininkas Kęstutis Girnius.

Tarnybinių šunų atminimo įamžinimo sąskaitoje – 8273 eurai (8)

Nušauto pasieniečių belgų aviganio Ramzio ir kitų tarnybinių šunų atminimui įamžinti, penktadienio duomenimis, yra paaukoti 8273 eurai. Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) ir gyvūnų globos klubas „Draugo letena“ pranešimas spaudai dėkoja visiems, palaikantiems idėją pagerbti tarnybinius šunis.

Pratybų metu nuo pirotechnikos nestipriai nukentėjo karys (9)

Pasibaigus žvalgų pratyboms ketvirtadienio naktį nuo pirotechnikos užtaiso lengvai nukentėjo profesinės karo tarnybos karys, pranešė Krašto apsaugos ministerija.