"Williams" prezidentas nusivylė R.Paksu

 (8)
JAV "Williams International" prezidentas pareiškė nusivylęs buvusiu Lietuvos premjeru, dabartiniu Liberalų sąjungos pirmininku Rolandu Paksu.
"Kaip "Mažeikių naftos" akcininkė, "Williams International" labai nusivylė tuo, kad Lietuvos politikas Rolandas Paksas puola "Mažeikių naftą" ir netiesiogiai užsipuola sunkiai dirbančius bendrovės darbuotojus - tuos pačius žmones, kurie kiekvieną dieną stengiasi paversti "Mažeikių naftą" geresne bendrove. Gaila, kad beveik trijų tūkstančių Lietuvos naftos sektoriaus darbuotojų darbas ir gerovė tapo trumpalaikių politinių ambicijų taikiniu", teigė Johnas Bumgarneris penktadienį išplatintame "Williams Lietuva" pranešime spaudai.

Spaudos konferencijoje ketvirtadienį R. Paksas bei kiti Liberalų sąjungos lyderiai pareiškė, jog konservatorių proteguotas ir reklamuotas "Mažeikių naftos" privatizavimo ir plėtros projektas bei JAV bendrovės "Williams" verslo planas žlugo.

R. Paksas tvirtino, kad "Williams" per 7 mėnesius nesugebėjo užtikrinti stabilaus naftos tiekimo gamyklai, išspręsti projekto finansavimo, "Mažeikių nafta" ir toliau dirba nuostolingai.

Tuometinis premjeras R. Paksas, ūkio ir finansų ministrai Eugenijus Maldeikis ir Jonas Lionginas pernai rudenį atsisakė pasirašyti sutartis su "Williams International" ir atsistatydino iš pareigų.

J. Bumgarneris nuo trečiadienio Vilniuje susitinka su Lietuvos valdžios pareigūnais. Vizitą jis baigia penktadienį apie pietus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Valstiečių žaliųjų atstovai susitiko deryboms su konservatoriais

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sudaryta konsultacinė grupė antradienį viešbutyje „Artis“ susitiko su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų politikais deryboms dėl galimos koalicijos.

V. Adamkus įvertino Seimo rinkimų rezultatus (3)

Nauji veidai parlamente ir Vyriausybėje yra teigiamas dalykas, sako kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, vertindamas Seimo rinkimų rezultatus.

Naujasis Seimas susirinks iki lapkričio vidurio (1)

Naujasis Seimas susirinks iki lapkričio vidurio, o vėliausiai per mėnesį paaiškės premjero kandidatūra. Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad rinkimus laimėjusios partijos turi pačios susitarti ir prisiimti atsakomybę už valstybės valdymą.

Nepamirškite: netrukus suksime laikrodžius (40)

Jau šio mėnesio pabaigoje, paskutinį spalio sekmadienį, Lietuvoje bus įvedamas žiemos laikas. Laikrodžio rodykles tądien turėsime pasukti valanda atgal.

Lietuvos teismai teiks nemokamas konsultacijas teisiniais klausimais (5)

Antradienį minint Europos teisės dieną Lietuvos teismuose bus galima nemokamai konsultuotis testamentų, žemės dalybų, skyrybų ir kitais teisiniais klausimais.