"Williams" konsultantas neigia dalyvavęs derybose

 (2)
H. Galilo pranešime teigiama, kad jis nebandė susisiekti su buvusiu Lietuvos ūkio ministru Eugenijumi Maldeikiu ir tokiu būdu pradėti derybas Vienoje ar kur kitur.

"Iš tiesų E. Maldeikis į mus kreipėsi per mūsų apsaugos konsultantus - "Ekskomisarų biurą" su pasiūlymu susitikti ir aptarti ilgalaikį naftos tiekimą", teigiama pranešime.

Pasak pranešimo, E. Maldeikis ir H. Galilas šiais klausimais diskutavo ir Londone, ir Vilniuje.

"Aš dirbu "Williams International" ir tik "Williams International" konsultantu. Bet kokios spėlionės, neva aš už savo darbą gavau kompensaciją iš "LUKoil", visiškai neatitinka tiesos ir yra sufabrikuotos", teigiama H. Galilo pranešime.

Buvęs ūkio ministras Eugenijus Maldeikis BNS teigė, kad tokia įvykių interpretacija yra asmeninė pono Galilo nuomonė. Pastaruoju metu E. Maldeikis žiniasklaidoje teigė, kad būtent "Williams" atstovai per jį siekė susitikimo su "LUKoil".

"Aš bendravau su žmonėmis, kurie Lietuvoje atstovauja "Williams" interesams, kontaktavau taip pat ir su ponu H. Galilu tiek Lietuvoje, tiek Londone. To bendravimo metu buvo ieškoma būdų pastūmėti "Williams" ir "LUKoil" santykius iš mirties taško", sakė E. Maldeikis.

"Esu žmogus, kurio darbas yra padėti verslo kompanijoms bendrauti ir daryti biznį. Šiuo atveju tai buvo ypač svarbu, nes aš labai gerai žinau, kokia svarbi yra "Mažeikių naftos" veiklos perspektyva Lietuvos žmonėms", sakė eksministras.

"Tačiau kad ir kaip žiūrėsi, šioje istorijoje neįmanoma rasti vieno - "LUKoil" rankos. Jos čia nėra", sakė eksministras.

Anot jo, Rusijos koncernas yra potencialus naftos pardavėjas, ir su tuo tenka skaitytis tiek "Mažeikių naftai", ir "Williams", ir Lietuvos politikams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuvoje

Į kampą įvarytas ministras atsisakys ir atlyginimo, ir išmokos? (1)

Keturias praėjusios savaitės dienas dokumentuose sirgęs, bet realybėje rinkimų kampanijoje dalyvavęs susisiekimo ministras socialdemokratas Rimantas Sinkevičius ketina už tas dienas neprašyti nei atlyginimo, nei „Sodros“ mokamos išmokos.

Pamirštos socialdemokratų istorijos: dėl vienų bąla iš pykčio, dėl kitų – rausta iš gėdos (5)

Artėjant Seimo rinkimams, LRT RADIJAS transliuoja specialias laidas, skirtas pristatyti debatų dalyvius. Trečiadienį debatuose susitinka Lietuvos socialdemokratų partija ir Darbo partija. Su pirmosios veikla ir istorija kviečiame susipažinti.

Partijų rinkimų programos: kas svarbu ir kas liko paraštėse

Kas ketverius metus tarsi Ariadnės siūlą partijos tiesia rinkiminius pažadus, padėsiančius išeiti iš problemų labirinto, į kurį, beje, jos pačios ir atvedė.

Ministrų kabinetas nusprendė atleisti J. Milių (71)

Ministrų kabinetas trečiadienį nusprendė atleisti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovą Joną Milių, žurnalistams Vyriausybėje pranešė premjero atstovas spaudai Mindaugas Janulionis.

Seimo rinkimus stebės ESBO atstovų misija (4)

Spalį Lietuvoje vyksiančius parlamento rinkimus stebės Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) atstovų grupė.